Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha van fehérfolyásom, akkor...

Ha van fehérfolyásom, akkor hamarosan meg fog jönni? 12/L

Figyelt kérdés
Már 2 éve nő a mellem, szőrösödöm, és fehérfolyásom is van...Lehet hogy hamarosan megjön? Normális válaszokat kérek és ne írjátok hogy keressek rá ezen az oldalon. Köszönöm szépen!
2012. márc. 29. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hamarosan.

(A fenti válaszban a 'hamarosan' az 1 nap és a 3 év közötti időszakot öleli fel, szóval így tessél értelmezni.)

2012. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos pontosan nem tudja megmondani senki. Lényeg, hogy nő a melled, és szőrösödik a puncid, és a hónaljad. Tényleg nem is írtad, hogy csak a puncid szőrösödik, vagy a hónaljad is?
2012. márc. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is 12 vagyok és nekem is megjelentek ugyanezek a jelek de még nem jött meg de ezt nem lehet pontosan megmondani valahol azt írják hogy fehérfolyás után 6-8 hónapra jjön meg de évekig is elhúzódhat
2012. nov. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!