Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj, és érzem azt...

Mitől fáj, és érzem azt mintha le akarna szakadni?

Figyelt kérdés
Néhány napja pisilés közbe úgy érzem hogy az egész alfelem le akar szakadni, nagyon fáj, de csak addig.Emellett szurkál bele a petefészkembe, most jelenleg tompán fáj bal oldalt és kissé égető érzésem van, és a derekam is fáj.Valakinek van arról valami fogalma mi bajom lehet vagy történt e vele hasonló, és hogy mitől lehet?Utána néztem de semmi értelmeset nem találtam.Ja és majd jövőhét péntek körül kell megjönnie, és a bal mellem is fáj.köszi előre is 23/L
2012. márc. 29. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet húgyúti fertőzés, az csinál hasonló tüneteket. Vagy lehet bármilyen gyulladás, ami érinti a petefészket és vagy a húgyutakat. Ez a nőknél nagyon gyakori, ha enyhe, akkor spontán gyógyul, ha erősebb, akkor érdemes vele orvoshoz menni, ezt te érzed. Vagy esetleg ovulálsz. Attól lehet petefészektáji fájdalom, de szerintem inkább valami gyulladás.
2012. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem húgyúti gyulladás, valamelyik szakasza (ezt az orvos tudja majd kideríteni). Mindenképpen el kell menned egy orvoshoz, mert ha az, amit mondok, akkor antibiotikumot kell szedned rá. Minél előbb annál jobb, hiszen lehet, hogy most még csak húgyhólyag gyulladás, de ha feljebb jut, akkor elérheti a veséket is, ami veszélyesebb.
2012. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen
2012. márc. 29. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!