Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egyjó barátom, és eléggé...

Van egyjó barátom, és eléggé nagy a melle, és tesi óran nem akart tesizni, lehet, hogykb.2heten keresztül, nem tom kicsit kevesebb talán. Talán megjött neki, és titkolja? És nem kérdem meg ettől a csajtol ezt a dolgot

Figyelt kérdés
és a barátnőm csak11,de már rég van melle. Én12vagyok,de még nem jött meg(hála a jó istennek:))
2012. márc. 27. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem tök mindegy? Úgy se tudjuk megmondani, ha megjött akkor meg akkor közli ha akarja.
2012. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de végül is mindegy,csk kiváncsi voltam,ki mit gondol -.- de am nem hiszem,h ojan hamar elmondaná ha igaz :)
2012. márc. 27. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor azt mondom, hogy 2 hétig nem lett volna felmentve egy menstruáció miatt
2012. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en inkabb kicsit a helyesirassal foglalkoznek.... "ojan".... jaj rossz ranezni, bocs nem tudtam kihagyni.
2012. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Először tanulj meg helyesen írni és fogalmazni! Utána is ráérsz ilyeneken gondolkodni.
2012. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudok helyesen írni!!! A városi versenyen 2. helyezett lettem tavaly.
2012. márc. 29. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
És az "ojan" miatt lettél második?:D A j és ly-t még átnézhetnéd tényleg.
2012. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
amugy,nem az ´olyan´ miatt lettem második,de azért annyi igaz,néha keverem a j-s és a ly-s szavakat.
2012. márc. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!