Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Légyszi ajánljatok olyan...

Légyszi ajánljatok olyan tisztasági betétet, amin nem folyik keresztül semmi!?

Figyelt kérdés
Amiket eddig próbáltam, azokon keresztülfolyik és a bugyi is olyan lesz. (szülés utáni tisztulási folyás)
2012. márc. 9. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáltál picivel nagyobb betétet használni? 3 cseppes allways-t. Szerintem az nem fogja átengedni a nedvességet. Amúgy ha teheted, cseréld gyakrabban a tisztaságit, és akkor nem lesz ilyen gond.
2012. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem egészségügyi betétet keresek, hanem tisztaságit, pont azért mert már nagyon kevés van

amiket próbáltam (Jessa, Carefree, Naturella) azok átnedvesednek - lehet, hogy azért, mert ez nem a szokásos ragacsos normál női folyás, hanem vizesebb tisztulási folyás és a mai tisztasági betétek már nagyon "korszerűen légáteresztők" :S


szóval olyan _tisztasági_ betét kéne nekem, ami nem ereszt át semmit :/

2012. márc. 9. 23:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha erősebb, akkor pedig szerintem nem nagyon lesz olyan, ami pár óra után nem ereszti át. Ezért ajánlottam egészségügyit, mert az biztos nem fogja.


Egyébként eszembe jutott egy olyan betét, amit inkontinens nők használnak, azt hiszem, Tena a neve. Az biztos jobb nedvességfelszívó.

2012. márc. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a választ - tudod, olyan idegesítő, hogy már szinte csak pár csepp van, és mégis eü betétet kell használni, mert a tisztaságin átfolyik, mintha semmit nem használnék :/


A tena jó ötlet, megnézem, hogy van-e valami kis méret belőle, hátha.

2012. márc. 9. 23:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát elhiszem, nagyon zavaró tud lenni az ilyesmi. Azon gondolkozom, hogy nincs vajon olyan cég, ami erre a problémára is dolgozott ki megoldást? Lehet, hogy érdemes lenne gyógyszertárban is érdeklődnöd, mert lehet, hogy ott kapnál tisztasági méretű, de sokkal jobb nedvességfelszívó betétet. De a Tenának mindenképp nézz utána, szerintem az be fog válni!
2012. márc. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Libresse-t ajánlom: [link]

Vagy ha mégis egészségügyi kell: [link] Nagyon vékonyak! Sosem érzem őket! (Az egészségügyit se!) :)

2012. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak is! Adok egy esélyt a Libressnek, mert abból a 40db-os 399ft volt, a Tena ultra mini pedig 28db-os 1300ft lett volna. De ha a Libress se válik be, akkor jön a Tena.
2012. márc. 10. 15:50
 8/10 A kérdező kommentje:
a Libresse _szuper_!! köszi szépen még1x, nem enged át semmit, nagyon klassz! vééégre
2012. márc. 11. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Épp ezért ajánlottam,mert nagyon sokáig keresgéltem normálisat...! :)
2012. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy találtál jót! :) Nem gondoltam, hogy a Libresse ennyire jó.
2012. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!