Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most lesz a 6. menzeszem.12...

Most lesz a 6. menzeszem.12 éves vagyok, de viszont tisztasági betétem van, nem egyet rakok be, hanem 3-at. Megfelelő még egy ideig a tisztasági?

Figyelt kérdés
Azért rakok be hármat, mert magában kevés lenne,és egyet előre, egyet hátra, és középre.Tudom hogy hülyén hangzik, de így viszont még nem áztam át.esetleg most átázhatok, és jó a tisztasági egy ideig még? Nem erős a folyásom, csak első nap, de éjszaka egy csepp sincs.
2012. jan. 24. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel betétet?
2012. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rendes betétet használj! Hol van az anyukád, apukád, mamád ilyenkor? :(
2012. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem erős a vérzésed, akkor jó így amég nem vesztek másikat. Tehetsz még be egy tisztaságit, és fölé egy kis vattát is, ha az van otthon.
2012. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de segítenek, csak szerintem még mamám nem szeretne ilyent venni, mert mondtam h még elég, de a következőnél nem lesz erősebb?6iknál.És azért nem veszek, mert ha egyszer mamám vesz akkor minek?
2012. jan. 24. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Sosem tudhatod, mikor lesz erősebb! Menj és vegyél egyet most!
2012. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél rendes egészségügyi betétet.
2012. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Egyetértek azzal, hogy sosem tudhatod mikor lesz erősebb. Velem is volt már olyan, hogy azt hittem elmúlt, és csak tisztasági betétet raktam be és elég szépen át is áztam. Azóta használok tampont, szerintem sokkal jobb, kényelmesebb. Mint sokan mások is mondták, vegyél egészségügyi betétet! Hidd el az jobb mint a sima tisztasági ;)
2012. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár én anyukámmal és apukámmal élek,de úgy dolgoznak,hogy sokat vagyok a mamámnál. Amikor megjött elmondtam neki is és mondta,hogy vesz betétet azóta is minden hónapban vesz,megkérdezte melyiket szeretem és azt veszi. De nekem bár eléggé erős,az első annyira még nem volt és én rendes egészségügyi betétet használok(az első óta). 12/L
2012. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!