Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül az a kérdésem, h. most nekem miért késik, hanem az is, h. úgy általában mitől késhet?

Nem lehetek terhes, mert nem élek nemi életet. Kb. 28-30 napra szokott megjönni, de nyáron általában megzavarodik, és van, h. 25 nap, de van, h. 35. Most 34 napnál járok. Nem vagyok tini, szóval az sem lehet, h. még nem állt be rendesen. Igazából már tele vagyok pattanásokkal, mielőtt megjön, mindig ez van. De egyelőre semmi. Semmilyen gyógyszert nem szedek, szóval az sem zavarhatja meg.


2012. márc. 27. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármitől. Viszont ha már nem vagy tini, és neked időnkén "megzavarodik", azzal orvoshoz kellene fordulni. Az évszakok nincsenek hatással a menstruációra.
2012. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Barátnőm is mondta, h. nyáron neki is van, h. késik pár napot v. korábban jön meg. De amúgy a vérzés teljesen olyan, mint máskor, csak pár nappal később érkezik, v. épp korábban, de ez mondjuk 1 nyár alatt 1-szer.
2012. márc. 27. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Plusz, mínusz 5 nap késésben még bőven belefér. Ezt doki mondta, nem vagyunk gépek.
2012. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sziasztok ne harizzon leccy az illeto h igy csk ide irok

de szerintetek nekem mi lehet a baj ? ma van a 8. napja h kesik 13 eves vagyok ??

elore is koszonom a valaszokat!! :)

2012. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4. válaszoló:

Nem haragszom. :) 13 évesen gondolom még nem olyan régóta menstruálsz, ilyenkor még nem áll be rendesen. Előfordulhatnak késések, kimaradások esetleg.

2012. márc. 30. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
köszönöm!! tavaly keztem el.. de akk ez ezek szerint normalis?
2012. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, ilyenkor ez még normális
2012. márc. 31. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!