Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, kb. 1,5 éve jött meg.

Az első évben nagyon rendszertelen volt, augusztus óta kezdett rendeződni, 4 hónapja pedig már pontos volt.

Elég erős,(szerintem azért nem kórosan,egy átlagos betét kitart 2-3 órát simán) és 6-7 napig tart.

Most azonban február 8-án meg kellett volna jönnie,de semmi.Pedig a hasam is úgy viselkedett ahogy előtte szokott :/.

Lehet-e az probléma,hogy a legutóbbi során elég sok citromlevet megittam (igazi citromból csavarva,kb 3-4 decit 3 nap alatt)és ennek köszönhetően 4 nap erős mensi után egyszer csak alig jött valami,és 2 nappal utána meg is szűnt.

Mikor én ezt a sok citromlevet megittam,még nem tudtam, hogy ilyen hatása is lehet, utána olvastam, eredetileg csak C-vitamin-t akartam pótolni.

Lehet-e a kimaradás ezen kívül stressz,idegeskedés, vagy az évszakváltás miatt?

(Egy pár nappal azelőtt,mielőtt meg kellett volna jönnie írtunk egy nagyon nehéz matek dogát,amitől irtóra féltem, már számokkal álmodtam egész éjszaka, nagyon ideges voltam,meg utána is sokat idegeskedtem). Ja és ebben a hónapban meg is fáztam,hőemelkedésem is volt,antibiotikumot nem szedtem,csak nyákoldót meg Rutinoscorbint. Barátom nincs,nem is volt még,tehát terhes nem lehetek.


2012. febr. 29. 17:05
 1/3 anonim válasza:
én úgy hallottam, az idegeskedéstől előbb következik be menstruáció, de nem hinném, hogy a citromlé hatással van erre, lehetséges, hogy kezd kicsit rendszertelenné válni
2012. febr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idegeskedés vagy betegség miatt simán késhet, vagy rendetlenkedhet, szerintem ne aggódj emiatt, hacsak nem lesz tartós dolog. De szerintem rendeződik újra 1-2 hónapon belül. A citromlé nem számít :)
2012. márc. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedd este meg is jött :)

Igaz,szerdán nagyon fájt,azóta meg nagyon erős,remélem holnap nem fog semmilyen "baleset" történni,főleg,hogy tesim is lesz :(

2012. márc. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!