Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késik már lassan egy hetet?

Mitől késik már lassan egy hetet?

Figyelt kérdés

16/L vagyok, van barátom.

Azt tudni kell rólam, hogy nagyon rendszertelen a ciklusom mindig 31-38 vagy volt, hogy még ennél is tovább tartott egy ciklusom. Fogamzásgátlót nem szedek. A barátommal még nem feküdtem le, viszont előfordult, hogy néha odarakta, és véletlenül becsusszant pár centire, de még nem szexeltünk. Az elmúlt napokban pl előfordult az is, hogy miután elment lefeküdtünk pihenni, és aztán újra megkívántuk egymást (felállt neki) és odaért megint a nemiszervemhez. Lehetséges, hogy ettől teherbe estem? A ciklus.hu szerint 16-án kellett volna megjönnie, de még mindig semmi... Fáj a mellem, de hasfájásom nincs. Gyógyszereket szedtem az elmúlt 1 hétben, mert megfáztam (antibiotikum, strepsils, fájdalomcsillapító, füllcsepp)

Sok teát ittam, amibe citromlevet rakok ugye, és a citromlé késleltetheti a menstruációt. Ez befolyásolhatja?


Mitől késhet ennyit? Szerintetek mi lehet az oka? Véleményeket szeretnék!


2012. márc. 22. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül becsusszant :D:D ezen mindig fetrengve nevetek. Aztán majd véletlenül terhes leszel.
2012. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"véletlenül becsusszant pár centire, de még nem szexeltünk"

Ha belédrakja, az már szex....

Nem ártana, ha felhúzna egy kotont, mielőtt "belédcsusszantaná".

És akkor nem kellene aggódnod, hogy vajon terhes vagy-e..

Egyébként meg terhességi tesztet kellene csinálni, ere még véletlen sem gondoltál?

2012. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most nem értem miért kell lehurrogni, tudom, hogy nagy hibát követtünk el. Csak arra voltam kíváncsi, hogy szerintetek ennyitől lehet-e az?! Egyszer fordult elő, véletlenül, rögtön kivettük, ennyi...
2012. márc. 22. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem látunk beléd. Tök mindegy, mit mondunk, tesztet kell csinálnod, mert csak abból derül ki.

Ha most 5-en beírják, hogy biztos nem vagy terhes, akkor mi lesz? Nem csinálsz tesztet, aztán vársz?

Aztán ha véletlen mégis terhes vagy, akko b.szhaod, mert addig várakozol, hogy már döntési lehetőséged se lesz.

Késik --> teszt. Ennyi.


Egyébént tudod, ez egy olyan oldal, ahol bárki bármit kérdezhet, de bárki bármit válaszolhat is.

Ha feltetted a kérdést, gondolom tisztában vagy azzal, hogy esetleg neked nem tetsző válaszok is születnek.

Törődj bele szépen, ez egy ilyen oldal.

Egyébként is mi vársz? Simogassuk meg a buksidat, hogy 16 évesen annyi eszed van, hogy guminélkül hagyod, hogy a pasid farka "belédcsusszanjon"?

Kérdezd meg anyukádat, ő biztosan meg fog dícsérni.

2012. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úristen, könyörgöm, nem akartunk lefeküdni!!!!!!!!! Ahogy felémhajolt véletlenül bement egy kicsit, de könyörgöm, ne ez legyen már a téma, hanem hogy terhes lehet-e!!! NE az hogy jajj de hülye vagyok, igen tudom magamról, sajnálom nagyon!!!!! De nem igaz, hogy pl arra sem tudtok válaszolni, hogy a gyógyszerek miatt is késhet-e... itt bárki bármit válaszolhat, nos, akkor ti se vegyétek sértésnek amit mondtam, hiszen "akármit" mondhatok...
2012. márc. 22. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, terhes lehetsz, mivel a biológiában nincsen 100%. Nem valószínű egyébként, de semmit nem lehet kizárni. Azért kellene kérdezősködés helyett egy nyamvadt tesztet csinálni.

Kb. 500 forint...

Egyébként a betegség is befolyásolhatja.

De továbbra sem világos számomra, hogy miért jobb otthon szenvedni és várni, hogy megjön-e, meg kérdéseket irkálni, mint elmenni a patikába és venni egy istenverte terhestesztet.

2012. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

késhet antibiotikumtól, felfázástól, stressztől, idegeskedéstől, anyámkínjától

az a jótanács, hogyha több mint egy hetet késik, és élsz/éltél nemi életet az elmúlt időben (akarva vagy akartalan) akkor érdemes tesztelni, ha negatív, de továbbra se jön meg, akkor egy hét múlva megismételni

és igen, ha a pénisz a hüvelybe kerül az már nemi aktusnak számít, ennyi

2012. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mára megjött. Egyébként köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 23. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!