Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruáció (? )

Első menstruáció (? )

Figyelt kérdés

Tegnap este jött meg először és lenne egy pár kérdésem! Holnap táncra kell mennem (verseny előtti utolsó órák) úgyhogy nem hagyhatom ki, el tudok így menni? Hip-hop elég sokat ugrálunk! A másik pedig, hogy anyám veszi magának a "jól bevált" betétet, de nekem csúszkál össze-vissza ezért ma is barátnőmtől kértem az always volt és már sokkal kényelemesebb és jobb volt! Anyám meg azt mondja, hogy nem vesz nekem drágább betétet, ez meg nem is akar ragadni, csúszkál össze-vissza és kb. 1óra után átázik! Mit csináljak?

13/L


2012. márc. 20. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát én meg vívok, menzesz alatt is, szóval én is mozgok. Én Naturella Camomile ultra nevű szárnyas betétet veszek, illatos. Én nagyon szeretem, kényelmes is, és nem csúszkál. 3-4 órát ki lehet benne bírni ha közepes az erősség. Ha nagyon nagyon erős, akkor 1-2 óránként csere.
2012. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
+ van még Freesia Ultra vékony szárnyas betét, bár azt nem annyira szeretem, de az is egész jó. Éjszakaira pedig Freesia Night Ultravékony szárnyas betét, és szerintem eddigi kipróbáltjaim közül az a legjobb. :) Ja, és a Freesia magyar termék. :))
2012. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát táncon nem volt semmi szerencsére:) És köszönööm:))
2012. márc. 21. 19:26
 14/14 anonim válasza:
Hát én 14 vagyok és már több mint egy éve használok tapont és még egyenlőre élek. Ha azt szeretnél használni, ne ijedj meg,ha elsőre nem sikerül felhelyezni, én vagy egy fél dobozt elhasználtam, míg normálisan felkerült. mostmár csakis tampont használok :)
2012. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!