Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruáció (? )

Első menstruáció (? )

Figyelt kérdés

Tegnap este jött meg először és lenne egy pár kérdésem! Holnap táncra kell mennem (verseny előtti utolsó órák) úgyhogy nem hagyhatom ki, el tudok így menni? Hip-hop elég sokat ugrálunk! A másik pedig, hogy anyám veszi magának a "jól bevált" betétet, de nekem csúszkál össze-vissza ezért ma is barátnőmtől kértem az always volt és már sokkal kényelemesebb és jobb volt! Anyám meg azt mondja, hogy nem vesz nekem drágább betétet, ez meg nem is akar ragadni, csúszkál össze-vissza és kb. 1óra után átázik! Mit csináljak?

13/L


2012. márc. 20. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél egy doboz ob. mini tampont,azt tudod használni tánckor,illetve valami jó minőségű betétet,mert a legtöbb "márkátlan" szart sem ér.
2012. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ugrálhatsz:)

én is ugrálok,csak előtte cserélj betétet mielőtt elkezded a táncot..

amúgy és ha mini tampont használnál? az nem nagy,és nem is kényelmetlen:) amúgy tudom milyen érzés.. ezek a sz*rabb minőségűek nem ragadnak és csúszkálnak.. az always jó meg ami még nem olyan drága amit most reklámoznak,elfelejtettem a nevét. Tv2-n reklámozzák,és kb 300 forint:D vagy ez a betét,vagy minitampon,az nem veszi el sem a szüzességet,és nem is kényelmetlen. 13 évesen én is használtam:) nem lett semmi bajom:)

2012. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha nem fáj a hasad, táncolj nyugodtan.

Always az egyik legjobb.

Beszélj anyukáddal erről, mert a rossz betétek megkeserítik ezeket a napokat. Nem olyan drága. Máson spóroljátok meg az árát.

2012. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Tampont ne használj! Nem javasolja a nőgyógyászok többsége, sok-sok ok miatt.
2012. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igen szerintem is az always a legjobb megoldás bár én soha nem használtam még tampont de szerintem a betét jobb és nem olyan eget verő az ára sem
2012. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
A One Euro boltokban az Always betét 290,-Ft-ba kerül. Sztem annyit rá tudsz szánni.
2012. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, csak anya nem érti meg mert neki kényelmes ez a betét ami van, de nekem nem:S Akkor táncra elmegyek, és majd beszélek anyával, de lehet, hogy még tampont nem szeretnék!

Köszönöm mindenkinek:)

2012. márc. 20. 21:12
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Ami kell, az kell! Lehet, h neki már jól bevállt, ismeri a ciklusát, vérzését, meg mindent, de te nem! Nagyon kellemetlen, amikor átázol, nyílvános helyen meg ne is beszéljünk! Kérd meg, h vegyetek alwayst, nem ázik át, és nem is csúszik el. 4cseppes always, és biztosítva van a védelem :)

Am a tampon drágább, és ha nem jól helyezed fel, sokkal kényelmetlenebb! Első alkalmakkor esetleg otthol próbáld szerintem. De én az always betétre szavazok!

2012. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. márc. 20. 21:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem se használj tampont 13 évesen.
2012. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!