Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok, és már majdnem...

17 éves vagyok, és már majdnem 1 éve nincs menzeszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom, hülye vagyok, orvoshoz kellett volna menni korábban, de hülye fejjel azt gondoltam hogy nem is hiányzik ez nekem, meg mindig is nagyon rendszertelen volt (amúgy 15 évesen jött meg először) Mindig is vékony voltam, lehet e miatt? De akkor régebben hogy hogy volt? Most már félek elmenni nőgyógyászhoz mert tuti leszidna hogy eddig nem mentem. Anyunak sem merem elmondani :S
2012. márc. 20. 02:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, egy bizonyos testzsír százalék alatt leáll a menzesz.

A hajad nem hullott?


Vitaminokat fog felírni az orvos és gyógyszert amivel beállítja a ciklusodat.

2012. márc. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Most már félek elmenni nőgyógyászhoz mert tuti leszidna hogy eddig nem mentem."


Ne csacsiskodj, ne felejtsd el, hogy a nőgyógyász van érted és nem te a nőgyógyászért!! Te tartod el őt és nem ő téged!

2012. márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg el kell menned orvoshoz. Se anyud, se a doki nem fog leszidni (hacsak nem nagyon bunko. Ha meg az, akkor ki törödik a leszurásával?)
2012. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress egy női nőgyógyászt, valőszinűleg megértőbb lesz és a vetkőzés, terpesztés is könnyebb elötte.
2012. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, egy női nőgyógyászt keress :) ha elmondod, hogy nagyon féltél eddig akkor biztos megérti :) anyzdnak minden képp szólj, hogy támogatni tudjon ebben a nehéz korszakban :) gondolj a jövődre :)
2012. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj el surgosen ,ebbol bajok lehetnek.
2014. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!