Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Klion hüvelykúptól késhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ean kérdése:

Klion hüvelykúptól késhet majdnem 2hetet a menzeszem?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden kellett volna megjönnie és előtte klion hüvelykúpot használtam. Azért nem voltam megijedve eddig,mert kb. 1hónappal előtte cns-hüvelykúpot használtam és attól 8napot késett. Lehet,h ez a késés is a kúptól van? (A barátommal nem védekezünk,de a késésen kívül nem tapasztalok semmi olyasmit ami a terhességre utalna.)
2010. szept. 11. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Nem valószínű. Ez egy gombaölő cucc, ahhoz, hogy befolyásolja a ciklusodat hormon kellene, nem pedig ez. Vegyél egy terhességi tesztet, valszeg pozitív lesz.


A múltkori késés sem hiszem, h a cns miatt volt. Sokkal valószínűbb, hogy akkor is terhes lettél, csak egy korai vetélésed volt - a késő ciklus tipikusan egy rosszul megtapadó vagy egyéb okból szinte azonnal elhaló embrió szokott lenni.

2010. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kúptól magától nem, de a fertőzéstől amire használtad, attól késhet!
2010. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem mondanám,h megnyugodtam,de köszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. szept. 11. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!