Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A felfázástól is késhet a...

A felfázástól is késhet a menstruáció? Kb egy hete késik, nem tudom pontosan, hogy hanyadikán volt múlt hónapban az utölsó mensi első napja.

Figyelt kérdés
De olyan kicsit sürű,kicsit nyálkás fehér és sárga folyásom van,hasam néha mensi szerűen görcsölget.7 hónappal ezelőtt szültem,és elkövetük azt a hibát hogy megszakítással voltunk együtt a párommal.Tudom az nem 100%de mi mar evek ota tobbszor is voltunk igy egyutt,es eddig nem volt ilyen gond.azert kerdem hogy a felfazastol is keshet mert fel voltam fazva,lehet e attol
2012. márc. 19. 19:36
 1/1 anonim válasza:
Nekem késik a menzeszem, és múlt héten fel voltam fázva. Remélem tényleg ettől van. Azóta Neked megjött már?
2012. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!