Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezt? Valami...

Mi okozhatja ezt? Valami fertozes?

Figyelt kérdés
Sziasztok!12 eves vagyok es mar megjott a mensim viszont egy napja eszrevettem h viszket csipodik de inkabb viszket a nemi szervem ott a huvejbemenetelnel.Nemi eletet nem elek ,felfazva nem vagyok.Mar arra is gondoltam hogy valamifele fertozes lehet de akkor is kialakulhat a fertozes ha rendszeresen mosakszom?Nem tudom mi lehet ez!Legyszi segitsetek!Elore is koszi a valaszokat!
2008. ápr. 13. 15:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nogyogyaszhoz nem szeretnek menni.Nem vagyok olyan kapcsolatban anyukammal hogy ezt elmondjam neki massal meg kivel mehetnek?Senkivel!
2008. ápr. 13. 15:06
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor is el lehet kapni valamit, ha fürdőkádban fürdesz. Valamiféle gomba lehet. Nyugodtan mond meg anyukádnak, hogy észrevetted, hogy valami nincs rendben, mert viszket, és ő majd elvísér orvoshoz, aki ír fel kenőcsöt vagy kúpot és attól elmúlik.
2008. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős korban még szülői kísérettel lehet menni (azt hiszem 14 éves korig). Inkább mond el neki, mert ennél rosszabbra is fordulhat a fertőzés.
2008. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!Mostmar el merem mondani edesanyamnak ,csakhogy en sohasem furdok mert nem szeretek en minden este vagy napjaban ketszer tusolok de sohasem furdok!
2008. ápr. 13. 15:08
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor meg mi okozhatja?Egyre tobbet jelentkezik!:-(
2008. ápr. 13. 15:09
 6/21 A kérdező kommentje:
Jah es miota megjott a menstruaciom nem voltam strandon ugyhogy mar vegkepp nem tudom!Irjatok meg mert felek!
2008. ápr. 13. 15:11
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni, ez minden nővel megesik :) Bárhonnan elkaphattad, wc ülőkéről, vagy lehet valami koszos dolog került oda (pl nem mostál kezet, és odanyúltál) Orvoshoz feltétlenül menj el. Kapsz majd egy kúpot és/vagy egy krémet, az pár nap alatt rendbe fog hozni. Én már szendevdtem párszor ezzel a problémával, és vettem recpet nélküli Canestent, de nem volt az igazi, jobb az, amit személyesen nekem írt fel az orvos, a vizsgálat után.
2008. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanacsotokat!Nagyon szepen koszonom mindenkinek aki segitett!:*:*:*
2008. ápr. 13. 15:21
 9/21 A kérdező kommentje:
Amikor elmegyek nogyogyaszhoz es nem akarom hogy anyu bent maradjon amikor vizsgal(nem akarom hogy lasson mesztelenul).Muszaj bent maradjon?
2008. ápr. 13. 15:27
 10/21 A kérdező kommentje:
Irjatok mar!Ojan turelmetlen vagyok!:-(
2008. ápr. 13. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!