Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 5 éve szedek fogamzásgátló...

Már 5 éve szedek fogamzásgátlót. Ha ilyen huzamos ideje szedem nem lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az orvosok azt mondják, hogy 10 évig szedhetjük a fogamzásgátlót egyfolytában, és csak ezután kell szünetet tartani.
2008. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj.
2008. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én öt évig szedtem és három különböző orvosnál jártam sokszor, különböző panaszokkal. A harmadik azt mondta, hogy inkább hanyagoljam hosszútávon a gyógyszert, mert sorvasztja a méhem nyálkahártyáját és kisebb lett a méhem (de lehet, hogy eleve az is volt, nem tudom) Én akkor úgy döntöttem, nem szedem tovább.. Nem azt mondom, hogy ez általános, de nekem ilyen tapasztalatom volt. Szerintem, ha az orvosod nem lát semmi olyat, ami miatt abba kéne hagyni, akkor biztos nem okoz gondot(reméljük), mondom ez az én tapasztalatom a témában. Ilyen is van:-))
2008. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor kell visszmenned vizsgálatra? Mit mondott az orvos?

Ezt MINDENKÉPPEN be kell tartanod! Valószínűleg nincsen semmi baj - de erre való a vizsgálat! Szépen, lassan is összejöhet pl. egy májkárosodás... akkor pedig jó esetben is abba kell hagynod a szedést.

2008. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy három hónapos szünet nem ártana!
2010. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!