Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Befolyásolja a cukor a folyást?

Befolyásolja a cukor a folyást?

Figyelt kérdés
Egyéb problémám nincs úgyhogy fertőzés kizárva. Csak többször történt hogy pl egész nap nem ettem, aztán bekaptam pár cukrot és akkor valami hirtelen folyt belőlem, de aztán elmúlt. Lehet valami összefüggés a kettő közt?
2009. jún. 10. 14:44
 1/4 anonim válasza:
100%
Egyrészt mindenképpen kérj egy igen alapos nőgyógyászati kivizsgálást, ami valóban kizár minden fertőzést. Ugyanakkor a candidás panaszoknál egyértelműen kimutatható, hogy a túlzott cukorfogyasztás ront a helyzeten. Különben sem egészséges, ha nem eszel egész nap, és csak finomított szénhidrátot veszel magadhoz.
2009. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem bizony javult a folyásom, mikor lecsökkentettem a cukorbevitelt. Próbálj több joghurtot vagy kefírt enni, az segít!
2009. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A folyás máris egy probléma, ami gyakran utal fertőzésre.
2009. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze a cukornak a folyáshoz. Én több,mint 2 éve nem eszem cukrot,mégis előfordult,hogy volt folyásom.Ha nem viszketett,el se mentem dokihoz,magától elmúlt. Az igaz,hogy a gomba "szereti",de mint írtad,semmi bajod. Azért érdekes,hogy a cukorevés után hirtelen kifolyik belőled valami! De mi?
2009. jún. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!