Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a puncimmal? Nem...

Mi lehet a puncimmal? Nem értem. Pár napja mintha kicsit pirosabb lenne, és érzékenyebb...

Figyelt kérdés

Pár napja mintha kicsit pirosabb lenne, és érzékenyebb... és vmilyen váladék állandóan van a hüvelyben, picit sárgásabb mint szokott, és néha halvány rózsaszínes.. mintha vérezne, de mégsem. A mensim hó végén szokott megjönni.. Azóta tapasztalom ezt mióta pár napja vtam egy buliban, és mikor bnőmnél aludtam másnapra nem vittem bugyit és így nem cseréltem át... de mindig mosakszom naponta 2x intim mosakodóval is, főleg most.. és annyira izgulok h lehet vmi, nem akarok nőgyógyászhoz menni. A fertőtlenítő hüvelykúp esetleg jó megoldás? Mit ajánlotok?

Nem tudom, hogy fontos-e de leírom h szűz vagyok még.. csak h ne gondoljatok nemi úton terjedő fertőzésre esetleg. Előre is köszönöm a válaszokat, bocsi ha hosszú lett! 16,5/Lány


2009. jún. 8. 23:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. jún. 9. 21:34
 12/12 anonim válasza:
Vegyél egy kutyát!
2010. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!