Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a puncimmal? Nem...

Mi lehet a puncimmal? Nem értem. Pár napja mintha kicsit pirosabb lenne, és érzékenyebb...

Figyelt kérdés

Pár napja mintha kicsit pirosabb lenne, és érzékenyebb... és vmilyen váladék állandóan van a hüvelyben, picit sárgásabb mint szokott, és néha halvány rózsaszínes.. mintha vérezne, de mégsem. A mensim hó végén szokott megjönni.. Azóta tapasztalom ezt mióta pár napja vtam egy buliban, és mikor bnőmnél aludtam másnapra nem vittem bugyit és így nem cseréltem át... de mindig mosakszom naponta 2x intim mosakodóval is, főleg most.. és annyira izgulok h lehet vmi, nem akarok nőgyógyászhoz menni. A fertőtlenítő hüvelykúp esetleg jó megoldás? Mit ajánlotok?

Nem tudom, hogy fontos-e de leírom h szűz vagyok még.. csak h ne gondoljatok nemi úton terjedő fertőzésre esetleg. Előre is köszönöm a válaszokat, bocsi ha hosszú lett! 16,5/Lány


2009. jún. 8. 23:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
a pisi is szokott csípni, nem mindig mondjuk.. ez vmi gyulladás lehet?
2009. jún. 8. 23:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem viszket? nem fáj?
2009. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
néha viszket is... inkább a belső részen..:S
2009. jún. 8. 23:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gomba is és egyéb bakteriális fertőzés is. ne legyél buta: a nőgyógyász orvos, és azért van, hogy meggyógyítson. nyomás hozzá minél előbb! magadnak ezt nem fogod tudni kikúrálni, és ami a legfontosabb: a termékenységedet kockáztathatod, ha nem fordulsz orvoshoz és a csodára vársz.
2009. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy összeszedtél egy jó kis fertőzést, szerintem jó lenne megmutatni magad a dokinak.

Vegyél kamillás ülősfürdőt vagy kenegesd Canestennel.

Én a Canesten kombit használtam, nekem bevált.

2009. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Találgatni tudunk interneten keresztül, meg csoda megoldásokat ajánlani, de semmi értelme nem lenne. Egy fertőzést elkaphatsz közös wc-n, odanyúlsz piszkos kézzel, uszodában, bárhol. Menj el nőgyógyászhoz, ő megmondja, mi a gond, ír fel olyan gyógyszert, amire szükséged van, és nem kell kísérletezgetned. Hidd el érdemes előbb menni, mint utóbb, mert jobb nem valószínű, hogy lesz, inkább csak szövődményt okozhat egy-egy fertőzés. Majdnem 17 vagy már, szerintem vagy annyira felelősségteljes, hogy átérezd, nem szabad játszanod az egészségeddel. A nőgyógyász pár perc alatt megvizsgál, és legalább kiderül, mi a gond.
2009. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a Canesten nem árt, ha véletlen még sem gomba. Egy próbát meg ér, ha nincs javulás, akkor doki. Kamilla tényleg segíthet:)
2009. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
elég lehetett annyi, hogy a buliban elmentél vécére. ott is összeszedhettél valami fertőzést, vgy gombát. szerintem inkább menj el orvoshoz. A kérdésed kiírásából úgy érzem, vagy annyira nagylány és józan gondolkodású, hogy emellett döntesz inkább. Ne aggódj, ő nem csinál semmi olyat, ami fájna, vagy bántó lenne számodra. ugyanolyan orvos, mint bármelyik más:-)
2009. jún. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A 23:44-es válaszolónak: a Canesten igenis árthat - a szervezet megszokja és ha késöbb valóban szükség lenne rá,akkor már nem hat.

Szerintem is a legjobb orvoshoz menni, mert magától nem múlik el.

2009. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nyilvánvalóan hüvelygyulladás. Nekem is volt egyszer és igy kezdődött, mint neked. Nem akartam nőgyógyászhoz menni és csodára vártam. Én is Canestennel,kamillával próbálkoztam,meg sok mindent vettem a gyógyszertárban, de alig segített. Aztán úgy eldurvult a helyzet, véres folyásom volt és kibírhatatlan fájdalom gyötört mindennap. Végül elmentem nőgyógyászhoz, de mivel későn, jó sokára gyógyultam meg (20nap).Szóval szerintem ne várj, keress fel egy dokit. Az egészség nem játék.Ő tudni fogja mit írjon fel.
2009. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!