Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem nőttek a melleim?

Miért nem nőttek a melleim?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok lehet,hogy azt mondjátok hülyeség ezzel foglalkozni ennyi idősen,de nagyon kicsik a melleim 70/a-s melltertó szinte nagy..12 évesen jött meg először,és azóta szinte nem is nőttek a melleim.Alapból alacsony vagyok,és hát kicsit sovány is( 159 cm,41 kg )Kb 8-9 hónapja dohányzom.( nem kérek ehhez való hozzászólásokat,hogy milyen idióta vagyok,hogy cigizek.. )Eléggé zavar hogy ilyen kicsik.:s miért nem nőttek azóta.?:/

2012. febr. 27. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez genetika de sokan tartják ugy hogy amikor megjön az első mensi utánna nem nagyon fog az ember tovább fejlődni és szerintem ez igy van mert nálunk az osztályban 4 nagy mellű lány van és nekik 14-15 évesen jött meg akinek meg kis fiatalon azoknak kicsi a melle

szerintem annyira nagyon már nem fognak nőni

2012. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy dolog van, amit nem öröklünk a szüleinktől, az pedig a mell mérete, továbbá a menses megjövésének sincsen köze hozzá. 14 éves vagy, fiatal vagy még. Ennyi idősen nekem is kb akkor mellem volt, mint most neked. Most 20 évesen 85C-s melltartót hordok... Nekem is 12 évesen jött meg először. Nem kell siettetni, majd nő az, hidd el.
2012. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
hát eléggé fiatal vagy, ezért biztosan fog még nőni. amúgy meg sok fiu van akinek a kis mellű lányok jönnek be.
2012. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Utolsó kommentelőnek: "Sok fiú van akinek a kis mellű csajok jönnek be"

Nee ezt te sem gondolod komolyan..-.-"

Amúgy szerintem az nagyon gáz,barátnőmnek 15 évesen már 80-as melle volt,12-évesen kb 75 és nem kövér,se hájas..

2012. febr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Hallod van neked fogalmad arról, mit jelent a mellméretben a szám és a betű?

Csak egy kérdés: Szerinted melyik a nagyobb mell? A 70/B, vagy a 80/A?

2012. febr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

neee.XDDDDDDDDDDDDDD

amúgy köszönöm a válaszokat.:d

2012. febr. 29. 18:52
 7/11 anonim ***** válasza:
15:03-as kisfiunak uzenem, hogy a felnott ferfiak kozt sok olyan van, aki valoban a kis melleket szereti. Bar felnott korban, mar nem ez a legfontosabb. Azert a kerdezo lanyt megertem. Szerintem meg boven nohet a cicid. Nekem kis mellem van, 17 eves korom ota egyetlen fiu/ferfi sem utasitotta el a kozeledesemet azert mert nem nagyok a cicijeim. :) (elotte is volt baratom, de azok nem voltak komolyak) 25/L
2012. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Olvasd már el a nevem te fogyatékos..

Persze nem esett le,semmi gond nem gáz..:D:D

2012. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

70/a 14 évesen?

Az nagyon kicsi hallod,szúnyogcsípés,de nézd a jó oldalát nem kell melltartóra költened :D

2012. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

de viccesvagy embeer,annyira hogy elfelejtettem rohogni.:$:s gaazvagyokneem.?:s

normalis valaszokat vartam dragaa.:/

amugy nem kell melltartora koltenem mert 70/a-sat hordok.?! de okosvagy.;D

2012. márc. 9. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!