Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy a fogamzásgátl...

Lehetséges hogy a fogamzásgátlótól nőttek a melleim?

Figyelt kérdés

Yasminelle t szedek, csökkentett szintetikus hormontartalmú, de csak 2-3 hete szedem, előtte szünetem volt, és régebben hosszú ideig két másikat szedtem.

Tényleg lehet olyan, hogy pár hét után nől tőle a mell? Nem érzem hogy fezsülne, de nagyobbnak látom. Viszont mindenhol máshol nem híztam, még fogytam is inkább, nincs étvágyam, szerintem valami vízhajtó hatása lehet, mert sokat pisilek. Amúgy kis melleim vannak és 23 éves vagyok. Eddig egyik bogyótól sem nőtt a mellem, sőt ez az első ami beállítja a vérzésemet normálisan, talán akkor több az ösztrogén a szervezetemben?


2009. aug. 2. 05:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm ugyanezt szedi, és bár a mellei nem nőttek, keményebbek lettek (állítólag). Előfordulhat.
2009. aug. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges.
2009. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így voltam, pedig szintén alacsony hormontartalmút szedtem. Viszont amikor abbahagytam, érdekes módon "visszaálltak" az eredeti méretükre... :S
2009. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!