Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami bajom van? Félek

Valami bajom van? Félek

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és a mostani menszeszem 4. napja van és nem nagyon akar elmúlni valami bajom van vagy lehet a stressztől?
2012. febr. 23. 18:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Figyu. Semmi bajod nincs, én már tíz éve menzizek, mégis előfordul, hogy kicsit erősebbm és tovább tart, máskor meg csak egy napig erős, a többi napon enyhe. Semmi gond, ne félj :) A nőgyógyásztól meg nem kell félni. Mindenki fél eleinte, senki nem szívesen mutogatja magát egy idegennek, de majd mikor ott leszel, rájössz, hogy annyira nem is vészes, mert a doki úgy kezei, mintha a torkodat nézné. Semmi extra. :) Főleg, ha jó a dokid. Az enyém végig röhögtet, és imádok hozzá járni, mert annyira jó fej :)
2012. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de azért még nem nagyon akarok találkozni nőgyógyásszal
2012. febr. 23. 19:05
 13/22 Izabell ***** válasza:
Nyugi, 14-16 éves koromban nekem egy hétnél is tovább tartott néha, nagy fájdalommal.Most 18 vagyok, és minden rendben
2012. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Miért múlt el?

Sokkal okosabb akkor elkezdeni a keresgélést, amikor még nem kell azonnal rohanni hozzá, hanem szépen nyugodtan kérdezősködhetsz mások tapasztalatairól is és majd csak utána döntesz.

2012. febr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

bocsi,


# 10/14 lett volna ez a válasz.

2012. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

# 11/15


Hét azért az érdekes, hogy imádsz a nőgyógyászodhoz járni!!

Biztos férfi, ugye??

2012. febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"tegnap 19:03"


Attól jó a dokid, hogy végig röhögtet?


"Az enyém végig röhögtet, és imádok hozzá járni, mert annyira jó fej :)"


Túl sokan nem hiszem hogy lehettek, akik imádtok nőgyógyászhoz járni! Érdekes lehetsz... (ja, tényleg: nő, vagy férfi az orvos?)

2012. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szeretek hozzá járni, úgy értettem, hogy nem kínos, mert jófej a dokim, nem feszengek, tudok röhögni a poénjain, és azért "imádok" oda járni, mert volt rossz tapasztalatom előtte, és igen, felüdülés úgy menni a dokihoz, hogy nem vagyok idegroncs, mikor mennem kell. Nem azt mondtam, hogy hobbiból járkálok oda, vagy mert izgat, vagy mert szerelmes vagyok az orvosomba. Ezért szégyellnem kellene magam? Miért kell egyből teljesen elmebetegnek nézni az embert?
2012. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

# 18/18

Már bocsika, de ha hülyeségeket irogatsz, akkor miért csodálkozol??:


"Az enyém végig röhögtet, és imádok hozzá járni, mert annyira jó fej :)"

2012. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
9%
Akkor úgy fogalmazd meg a mondani valódat, hogy meg lehessen érteni!
2012. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!