Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Spontán vetélés tünete lehet...

Spontán vetélés tünete lehet ha vért pisilek? (nem véreset, VÉRT)

Figyelt kérdés
már múlt héten is voltak hasonló tünetek, akkor véres volt a vizeletem. Jobban lettem, de ma vért pisiltem. Pénteken teszteltem egyet, de az írta, hogy unsicher, nem megállapítható. ha terhes vagyok/ voltam, max a 3-4ik hétben lehetek/ lehettem
2012. febr. 20. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a vér pisilés másnak a jele,de semmiképp nem jó,sőt,nem normális...keress fel szakorvost
2012. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha már terhes lehetsz, akkor az azt jelenti hogy szexuális életet élsz. Minimum tudáshoz hozzátartozik, hogy a méhből származó vérzés nem egyenlő a véres vizelettel. Ha véres a vizeleted, akkor valószinűleg a veséddel van probléma, és ehhez legtöbbször deréktája fájdalom is társul.

Irány a háziorvos egy sürgős kivizsgálásra.

2012. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Hol voltál biosz óra helyett ?

Szerinted a gyereket is kipisilni fogod, és egész véletlenül nem onnan fog kijönni, ahova a kis micsodájukat rakosgatják a pasik ?

2012. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értek a nőgyógyászathoz, de ez vese, húgyhólyagi, vagy húgycsövi fertőzés is lehet. Az utóbbit kizárnám, mert nem írtad, hogy csípne.
2012. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
... köszi a válaszokat. már a betegség előtt is gondolkodtam, hogy terhes lehetek, mert volt egy kisebb "balesetünk". ez csak a ráadás. és tudom, hogy nem innen kéne jönnie a vérnek, de akaratlanul is felmerült bennem a kérdés, hogy ez is lehet-e egy jel. amúgy a válaszokat köszönöm
2012. febr. 20. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
kisebb baleset?
2012. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja hogy a baba a baleset... azt hittem hogy vese sérülés vagy valami ilyesmire gondoltam
2012. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
babás.
2012. febr. 20. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!