Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Mit tegyek?

Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha autóval megyünk valahova és elkezdődik anyukámnál a pisilési inger Ő még legalább két óráig vissza tudja tartani. Mivel két nővérem is így van vele ezért elég ritkán állunk meg egy hosszabb útnál is. Nekem viszont ha pisilnem kell azt rögtön kell. Hogy mondjam meg nekik?
2012. febr. 18. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy Te nem tudod visszatartani sokáig a pisilési ingert.
2012. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak így simán. Az ingeremet?
2012. febr. 18. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, mond meg nekik, hogy "én nem tudom visszatartani, hogy ne pisiljek be" Hogyha esetleg nem akarsz "ingerről" beszélni, én biztos így mondanám:)
2012. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor a két nővérem folyton kiröhögne.
2012. febr. 18. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor, mielőtt elmentek, hívd félre anyukád, vagy apukád (kivel vagy jobban) és mond meg neki.
2012. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Apa 2 évre kiment külföldre. Vele vagyok jóban. De mit mond anya a nővéreimnek, hogy többször is meg kell állni?
2012. febr. 18. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy most baj van a motorral és többször kell pihentetni. Vagy nemtudom (ha kocsivan mentek). Kitalál valamit ha mondod neki:)
2012. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké. Kösz mindenkinek a tippeket.
2012. febr. 18. 20:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!