Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb módszer a szőrtel...

Mi a legjobb módszer a szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
A lábra gondoltam. melyik a leghatásosabb és ami nem fáj..
2009. jún. 4. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én borotválom. 2-3naponta szoktam. a gyantázás ugyan tovább kitart, de egyrészt drágább, mivel magamnak nem tudom megcsinálni, így fizetni kell érte plusz a gyanta ára. meg macera. azonkívül meg kel várni míg kinő valamennyi, h gyantázni lehessen. én meg nem fogok azért borostás lábbal járni. a szőrtelenítő krémek meg nem jók semmire. szóval szerintem a borotva, olyan vészesen meg sem erősödik tőle.
2009. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

leghatásosabb + nem fáj... ilyet még sajnos nem találtak fel :D ha borotválod, az nem fáj, csak ha megvágod magad, de kb 5naponta kell majd borotválni.. gyanta az igen,kicsit macerás és időigényesebb, bár én meg tudom csinálni magamnak, így ebben a kozmetikusra nem kell költsek.. rárakod a lábadra, leszeded, pár másodperccel utána fáj egy kicsit, bizsereg, aztán hamar el is múlik.. kb egy hónapig kitart :) az epilátor pedig.. hát elsőre tud fájni rendesen, bár ez a fájdalomküszöbtől is függ.. egyébként csak az első pár perc a nehézkes, utána a bőröd elkezdi termelni az érzéstelenítő anyagokat és megszokod.. :) 3-4 alkalom után szinte nem is érzed ha epilálsz.. lehet kapcsi hűtő+masszírozó fejűeket, én ilyet használok, ez is kitart bő egy hónapig, és nem kell megvárni mire egyenletesen kinő mindenhol min. 4mm-re( ami a gyantához szükséges) hanem akkor epilálsz,amikor akarsz...

szóval én az utolsó mellett döntenék, tudod, a szépségért meg kell szenvedni... ;)

2009. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*kapni .. bocsi:D nem néztem át
2009. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

jah még egy kis hozzáfűznivaló: a krémek tényleg sz*rt se érnek, meg a bőrnek se tesznek jót.. leégetik, lemarják a szőrt.. bár nálam a felét se szedte ki, mikor próbáltam.. kb addig tart mint a borotva. ja és írtó büdös szerintem :D akkor van még a lézeres szőrtelenítés.. ott elégetik a gyökereket, de jó sok pénzbe kerül ráadásul nem egy alkalommal kell járni..

lehet kapni gyantázás vagy epilálás után krémeket, amelyek azt hiszem elégetik vagy olyasmi a gyökereket(valamit csinálnak az a lényeg, nem szeretnék hülyeséget írni :D) , egyszóval jó időre életképtelenné teszik, így több hónapig nem fog kinőni semmi :) de minden nap kell használni a krémet azt hiszem..

remélem semmit nem hagytam ki :D


amúgy második válaszoló voltam :)

2009. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
epillátor. az elején igaz fáj,de meg lehet szokni, és ritka lesz tőle a szőr.
2009. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
GYANTA!!! szerintem annál jobb nincs :)
2009. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én epilálom. Eltart egy ideig, amíg hozzászokik a bőröd, de hosszútávon megéri, mert csak vékony, és kevés szőr fog nőni.
2009. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most fogom kipróbálni először az epilátort, mert eddig csak jót hallottam róla. (kivéve, hogy fáj, de az nem nagyon érdekel)
2010. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!