Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan fogamzásgátló,...

Van olyan fogamzásgátló, amitől nem lehet hízni?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer szedtem fogamzásgátlót, de mind a kettőtől híztam, nem is keveset. Van olyan, amelyik nem hízlal? Hormonmentes nem jó, mert pont a hormonok miatt kellene szednem.
2012. febr. 15. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Az evéstől hízol.

Esetleg Nuvaring hüvelygyűrű?

2012. febr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de ugyanúgy ettem, ugyanannyit mozogtam, és mégis. Igazából hormonzavar miatt kellene szednem, nem a fogamzásgátlás a lényeg.
2012. febr. 15. 01:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne komolyabban elbeszélgetni több orvossal is és lecserélni a rossz gyógyszert. Sajnos néha előfordul, hogy sokszori elbaltázott próbálkozás után találják meg a beteg számára megfelelő gyógyszert.
2012. febr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszeres kezelésre szorulsz. Ne hagyd, hogy a kóklerek fogamzásgátlóval elnyomják a tüneteket. Neked igazi orvosra van szükséged!
2012. febr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megállapították endokrinológiai vér és ultrahang vizsgálatokkal, hogy mi a bajod pontosan, vagy csak felírt az orvos egy foggátlót, hogy nesze ebben van hormon, vagy segít vagy nem.

Ha utóbbi, akkor keress egy orvost, aki rendesen kivizsgál, és a valódi problémádat kezeli. Ha előbbi, akkor viszont a gyógyszer szedése melletti diéta jelenthet talán megoldást. Mindenesetre jobb lenne orvossal megbeszélni.

2012. febr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
52%
Hormonzavarra nem fogamzásgátlót kéne szedni, egyáltalán nem arra való. És az hogy hízol tőle azt jelenti nem is segít rajta, hiszen a hízás is hormonzavar miatt van...amit pont a gyogyszer okoz most.
2012. febr. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!