Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehetett? (segítség!...

Ez mitől lehetett? (segítség! ) normális (olyan orvosi) válaszokat légyszi!

Figyelt kérdés

Nah szóval az hogy most nemrég átöétöztem és hát ugye fehérfolyásom van(1,5évekb) és ma is van, de volt benne egy kicsi csepp ami igazából nem folyékony volt hanem full ilyen nyúlós (már bocsánat a gusztustalanságért) az ujjam között kb 2-3 centire nyúlik míg el nem szakad..:SS

ez mitől volt?? :O

még nincs mensim

ez lehet annak a jele?


ja és nem csíp és nem viszket és a színe is normális minden rendben van ezzel csak ezt nem tudtam hogy mi volt..

szerintetek lesz ilyen még??:S


2012. febr. 13. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Hajaj, ennél még cifrábbak is kikerülnek belőled idővel...!


Komolyra fordítva: igen, valószínűleg semmi baj.

2012. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:) Szerintem ez már peteérés. Talán pár hét és megjön a menstruációd. De ha mégsem ne aggódj! :)
2012. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A peteérés közeledtével a hüvelyed és a szeméremtested még síkosabbá, netán állandóan nedvessé válik, a hüvelyből szivárgó váladék mennyisége nő, állaga pedig tiszta, ragadós lesz, hasonlít a nyers tojásfehérjére. Az ovuláció körüli két-három nap a termékeny, tiszta nyák termelődésének utolsó időszaka. Ezt követően még egy-két napig folytatódhat az utánpótlás kis mennyiségű, opálos váladék formájában, hamarosan azonban, ahogy az ösztrogénszinted folyamatosan esik, teljesen megszűnik.


Az érett petesejtek kilökődését követően ismét egy száraz időszak következik, amikor nem termelődik hüvelyváladék. Ennek oka, hogy a progeszteronszint emelkedésével a szervezeted felkészül az esetleges megtermékenyítésre, és a nyakcsatornát sűrű, ragadós nyák termelődése jellemzi.


Amit tapasztaltál, természetes. Havonta ismétlődően. Érdemes erről feljegyzést, naptárt vezetni-akár 1 éven keresztül is- és akkor megismered a ciklusaid lefolyását.

2012. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baj.
2012. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

!! :)) sokat segítettek :)

olvasgattam a neten az első előtti jelekről

hát néhány már nálam jelentkezett akkor számíthatok rá??

2012. febr. 13. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen jelekre gondolsz pontosan?
2012. febr. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát ugye a fehér folyás akkor a gyakran fáj az alhasam szőrös vagyok (mármint ott is és a hónaljam is de ott még nem annyira csak kb 1-2 centi)..

9 éves korom óta nő a mellem (hozzáteszem: CSIGALASSÚSÁGGAL!!:(pedig az osztályban nekem kezdett el először fejlődni!! és mégis le vagyok maradva..:''(

csak testhezálló trikóban látni a "melleim" )

mostanában többet eszek és fel is szedtem 1-2 kilót ..

és talán ennyi

ja meg mostanában ingerlékenyebb vagyok és érzékenyebb de azt hallottam hogy ez nem minden esetben fordulhat elő

2012. febr. 14. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!