Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitség normális ez?

Segitség normális ez?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. És egyelöre nincsen semmi mellem.de egyik reggel eszrevettem hogy ha hozzáérek a jobb mellbimbomhoz fáj. azt hittem azért mert most kezd nömi de tegnap tusolás közben észrevetttem hogy mintha egy kissebb csomo lenne ott ez normális csak nö a mellem vagy rákos vagyok vagy..? a szuleimnek nem mertem erröl még beszélni
2012. jan. 28. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
nem hiszem hogy rákos vagy, a rákos csomók nem fájnak, legalábbis úgy tudom, zsírcsomó is lehet, és 12 évesen még nem baj ha nincs nagyobb melled és általában fáj ha nő, de ha tényleg nagyon zavar akkor beszél a szüleiddel hátha ők is tapasztaltak már ilyet és megnyugtatnak.
2012. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
amikor nő, akkor fáj és csomósodhat ami elmúlik később (tejmirigyek nőnek), 12 évesen nem vagy mellrákos, ne félj :) ha furán elszíneződne a bőröd, vagy ilyesmi, akkor viszont orvoshoz kéne menni
2012. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de az nem baj hogyha csak az egyikbe van es anbba is csak egy?
2012. jan. 28. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Rákra ne gondolj, de szólnod kéne a szüleidnek, és az a biztos, ha orvoshoz mész.
2012. jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
irjatok meg pliiz
2012. jan. 30. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
A mellek asszimetriálisan is szoktak nőni, szóval semmi gond.
2012. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is tizenkét éves vagyok és nekem sem nő még nagyon. Az utóbbi 2 hónapban vettem észre én is ezt a csomót mindkettő mellbimbómnál! Nekem is fájt de hamar elfogmúlni!:D
2012. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!