Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz megyek! Mit...

Nőgyógyászhoz megyek! Mit vegyek fel, ill le?

Figyelt kérdés

Most megyek először,


Nagyon hideg van, ugy gondoltam egy legginget veszek és rá egy farmert, nem szeretnék sok időt az öltözködéssel tölteni, de vastag nadrágom nincs. Cipőben vagy csizmában menjek, és azt le kell venni hogy csak zokniban fekszem fel a vizsgálóra vagy lehet rajtam csizma, vagy inkább cipő???? Bocsi a sok hülye kérdésért!!!


2012. febr. 9. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Cipő nem lehet rajtad.
2012. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy,hogy mit veszel fel,mert ott úgyis le kell vetkőzni!Szerintem nyugodtan felvehetsz a nadrág egy legginget,senki nem fogja stopperolni,hogy mennyi ideig vetkőzöl/öltözöl.A cupővel/csizmával kapcsolatban,én eddig csak olyan helyen jártam,ahol le kellett venni a vizsgálat előtt.
2012. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Cipőt, csizmát illik levenni, mert kb a doki arcával van egy magasságban. Én nem szívesen hagynám magamon, ki tudja, mibe léptem az utcán... :) Ha nagyon akarsz, vigyél papucsot, bár van ahol van az is. Én nyáron pl mezítlábas időben mindig visszalépek a szandálba, és csak a vizsgálószéknél veszem le. Tehát ha belelépős cipőt veszel, ez is megoldás, akkor nem kell zokniban vonulni. Nyugodtan vegyél akár harisnyát is, nem kell kapkodni, van idő öltözni.
2012. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!