Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Kismellű lányok,...

S. O. S. Kismellű lányok, nők. Melltartókérdés (? )

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,de olyan kicsi a mellem,hogy szinte nincs is. Ezt nagyon utálom magamon,dehát ez van. Melltartót is csak azért hordok,hogy látszódjon,hogy van valamim. Viszont alig,mondhatni azt is,hogy egyáltalán nem találok magamra. Az összes melltartó kosara nagyon közel ül egymáshoz és így oldalt belevág a mellembe :/ Utálok vásárolni,mert soha nem találok jót. Összesen most van 2 melltartóm,aminek a merevítője nem vág,de a kosara eláll kicsit :/ Az lenne a kérdésem,hogy ti hol vásároltok melltartót,hogy normálisan álljon és ne vágjon?


Köszönöm a segítséget!



2012. febr. 4. 16:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kicsi a mellem, én kitömött melltartókat szoktam venni. A legjobb kínai üzletekben, jól állnak és olcsók, szóval nem veszítesz vele semmit.
2012. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!