Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Kismellű lányok,...

S. O. S. Kismellű lányok, nők. Melltartókérdés (? )

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,de olyan kicsi a mellem,hogy szinte nincs is. Ezt nagyon utálom magamon,dehát ez van. Melltartót is csak azért hordok,hogy látszódjon,hogy van valamim. Viszont alig,mondhatni azt is,hogy egyáltalán nem találok magamra. Az összes melltartó kosara nagyon közel ül egymáshoz és így oldalt belevág a mellembe :/ Utálok vásárolni,mert soha nem találok jót. Összesen most van 2 melltartóm,aminek a merevítője nem vág,de a kosara eláll kicsit :/ Az lenne a kérdésem,hogy ti hol vásároltok melltartót,hogy normálisan álljon és ne vágjon?


Köszönöm a segítséget!



2012. febr. 4. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha olyan kicsi a melled, hogy nem kell tartani, akkor nem is kell melltartó.
2012. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,ez lenne az ésszerű az esetemben,de utálom,hogy mikor nincs rajtam,alig látszik,hogy van azért ott valami :(
2012. febr. 4. 16:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A fenti állítás igaz, de könnyű ezt olyannak mondani, akivel bőkezűbb volt a sors. Arra ők nem gondolnak (nincsenek rászorulva), hogy bármilyen csini ruhát is vesz fel valaki, nem áll olyan jól rajta ezen "hiányosság" miatt.

Tapasztalatom alapján nem mindegy milyen fazonúak között szoktál keresgélni. Küldök egy linket (sajnos fogalmam sincs hogy lehet képet feltenni), ahogy megnyitod, az első három egymás melletti melltartók közül a balszélsőt (fekete) nézd meg. Ez az a fazon, ami a legjobb abból a szempontból amiket írtál. Ilyen szabásúak között szoktam megfelelőt találni, az egyéb szabásúakkal szoktak olyan gondok lenni, hogy vagy közel van a kosár, vagy a széle áll el, vagy olyan hülyén csúcsos, hogy lehetetlen elképzelnem is, hogy néz ki egy olyan nő, akire az ráillik.

New Yorker üzletben jártam legtöbbször szerencsével, elérhető áron elég nagy választék szokott lenni ilyen fazonból is, nem mellékesen divatos csini darabok vannak.

[link]

2012. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2012. febr. 4. 18:06
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Hát toppot is vehetsz gumisat, olyan mindennő részlegen van még a tescoban is (és nem csúszik el se semmi, jobb mint az igazi melltartó, és nagymellű nők is mondták már) De azis tuti hogy tescoban még olyan kicsi melltartó is van:)
2012. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Szia, nekem is nagyon pici a cicim, bár ez annak is köszönhető, hogy 43 kg vagyok.

Mutatok képet, hogy én milyen melltartót hordok. Az egyiken a kéket, a másikon a pinket kell nézni. :) 19/L


[link]


[link]

2012. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsó neked nem vág be oldalt? Amugy köszönöm a képeket! :)
2012. febr. 5. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
az OTTO-nak vannak A-s melltartói! az ex barátnőm is onnan rendelt!
2012. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én 18 vagyok 43 kilo és én se találok magamra... ugyan ez a bajom.. barátnőmtől örököltem egy nagyon kényelmeset, ő azt turiba vette... ugy vettem észre hogy turiba több ilyen is van.. viszont én vagy a triumfba vettem egyet, 5000 fotint mondani se kell de jó! szivacsos is, meg pont jó. De akkor örülök hogy nem csak én vagyok ezzel így
2012. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
angol használt ruhába keressél melltartót, ott vannak kis mellű lányok!esetleg nincsen kint angolba rokonod ,vagy barátod? tudsz vele hozatni!
2012. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!