Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit tennétek ha ilyen...

Ti mit tennétek ha ilyen helyzetben lennétek?

Figyelt kérdés

Pénteken megyek nőgyògyászhoz és most először fog megvizsgálni. Problémám hogy mivel nemrég intim szőrtelenítettem teljesen kipattogtam ott lent. Nagyon csùnyán néz ki, tele vagyok piros pattanásszerű pöttyökkel. Mit tehetnék hogy péntekre begyògyuljon, vagy legalàbb jobb állapotba kerüljőn.

Már pár napja kezelem Sudokrémmel es pattanas elleni kremmel. De semmi változás. Van valakinek egyéb bevált modszere?

Ugye nem teszi szóvà a nőgyògyász ha ilyen pattanásos vki alul?:s


2012. febr. 1. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.A doki látott már ilyet nem is keveset,és tudni fogja hogy a borotválás miatt lett olyan.Nem fog érte szólni,ha mégis akkor csak azért hogy ajánljon valami kenőcsöt rá.

De ha van otthon neogranormon akkor kenj rá egy kicsit..gyulladáscsökkentő kenőcs..

2012. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Hnap veszek ilyen krémet akkor hátha használ. Sajnos a gyantàzástól lettem ilyen csúnya. Eddig nem reagált így a bőröm.

Azért ha van még egyéb otlet szivesen olvasnam.

2012. febr. 1. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászt nem érdekli, hogy valaki szőrös-e ott lent vagy se, sőt ők általában ellenzik a teljes csupaszságot, merthogy egészségügyileg nem jó dolog. Ha viszont elég csúnya, lehet, hogy megkérdezi, hogy tudod-e, hogy ez miért jött ki, és hogy máskor is előfordult-e. De aggódni ne aggódj miatta, ha rákérdez, akkor csak az egészséged szempontjából fogja.
2012. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tünderke13 ***** válasza:
100%
A nőgyógyász miatt ne aggódj... Viszont azok a kis pattanások a szörtüszők gyulladása miatt vannak..ilyenkor van bennük egy egy kis szörszál ami elkezdett befelé nőni..azt ki kell húzni és másnapra sokkal jobb a helyzet..nekem ilyenkor 2 nap után elmúlik teljesen...
2012. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De olyan cikinek érzem. Amúgy mit lehet tenni hogy ne üssek ki legközelebb?
2012. febr. 1. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig ilyen volt borotválás után. Szőrtelenítés után rögtön kend be. Nekem három dolog vált be: Körömvirág krém, Aloe Vera gél és a Neogranormon kenőcs.
2012. febr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valószinűleg szóvá fogja tenni, de nem azért, mert "ronda", hanem azért mert egészségtelen.
2012. febr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellett volna teljesen szőrteleníteni a puncidat, hiszen a szőr védi a fertőzésektől azáltal, hogy nem engedi rátapadni a bugyit.
2012. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!