Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónalj közepén kisujj körömnyi...

Hónalj közepén kisujj körömnyi csomó mi lehet, ami egyik hétről a másikra jelent meg?

Figyelt kérdés

Múlt héten még biztos nem volt mert szőrtelenítéskor éreztem volna. Vékony lány vagyok szóval a hónaljamban könnyen kilehetett volna tapintani. Egy kicsit fájdalmas is, bár hétfőn jobban fáj. A bőr nem piros semmi jel nincs hogy valami nem oké ott.

Mi lehet ez? Olvastam hogy lehet, hogy szörtüszőgyulladás( bár ott írja, hogy pirosság jellemzi.

Menjek nőgyógyászhoz vele?


2012. febr. 1. 16:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ma sokkal kisebbnek éreztem, anyummal is megtapintattam és ő is azt mondta, hogy jóval kisebb. Szóval szerintem is szőrtüszőgyulladás volt...
2012. febr. 2. 13:51
 12/12 anonim válasza:
én akárhogyan is szőrtelenítem a hónaljamat,mindig begyullad(borotva,epilátor,gyanta) többször is volt már olyan mint ahogy te is leírtad..
2012. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!