Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónalj közepén kisujj körömnyi...

Hónalj közepén kisujj körömnyi csomó mi lehet, ami egyik hétről a másikra jelent meg?

Figyelt kérdés

Múlt héten még biztos nem volt mert szőrtelenítéskor éreztem volna. Vékony lány vagyok szóval a hónaljamban könnyen kilehetett volna tapintani. Egy kicsit fájdalmas is, bár hétfőn jobban fáj. A bőr nem piros semmi jel nincs hogy valami nem oké ott.

Mi lehet ez? Olvastam hogy lehet, hogy szörtüszőgyulladás( bár ott írja, hogy pirosság jellemzi.

Menjek nőgyógyászhoz vele?


2012. febr. 1. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megduzzadt egy nyirokcsomó.
2012. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Izomcsomó, elmúlik.
2012. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Legutóbb költözködtem, lehet attól ez az izomcsomó?
2012. febr. 1. 16:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászhoz semmiképpen, mert ez nem az ő asztala. :)

Nagy valószínűséggel szőrtűsző-gyulladás, ami magától el fog múlni. Lehet még eltömödött verejtékmirigy is, ez nem múlik el magától, ezzel érdemes orvoshoz fordulni, mondjuk bőrgyógyászhoz. Helyi érzéstelenítésben felvágják, és ki tud ürülni.

2012. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De igen, mehetsz nőgyógyászhoz is, én is voltam ugyanilyennel. Lehet szőrtelenítéstől, majd elmúlik.
2012. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Legutolsó neked mi volt vagy mitől volt a csomó?
2012. febr. 1. 16:55
 7/12 Raffi ***** válasza:

Házi orvoshoz is elmehetsz, legfeljebb ír egy beutalót mammográfiára. A melledet otthon is átvizsgálhatod, mert rögtön azt fogja kérdezni, hogy megnézted -e. Jobb kizárni ezeket a dolgokat,mert ez a csomó egyhamar nem múlik el (kb 1 hónap) és addig sem rágod magad.

De a szőrtelenítés elég gyanússá teszi a dolgot, úgyhogy lehet, hogy mégiscsak az a ludas.

2012. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5. vsgyok, nekem a szőrtelenítés miatt volt.
2012. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mehetsz nőgyógyászhoz, de minek??? ez nem az ő területe.
2012. febr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert az ő területe. Ugyanis a hónaljban lévő csomó mellrák tünete is lehet, és az bizony a nőgyógyász területe.
2012. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!