Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizelésnél csip, ég, mit...

Vizelésnél csip, ég, mit vegyek be?

Figyelt kérdés

2012. jan. 30. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot. Irány a házidoki.
2012. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok folyadékot, és menj orvoshoz!
2012. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit az orvos felír!!!
2012. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt otthon nem nagyon fogok tudni kikúrálni. Én tavaly három hétig szenvedtem vele, ittam mindenféle teákat, ülőfürdő minden, de nem használt. Végül elmentem dokihoz, kaptam három szem antibiotikumot, és két nap alatt eltűnt. Utólag falbavertem volna a fejem, ha én ezt tudom, csak attól féltem, hogy majd elküld mindenféle urológiai vizsgálatra, és azt nem akartam. Szóval az én kis történetem tanulsága: azonnal háziorvoshoz kell menni!
2012. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 4. válaszolónak írom, hogy ha kell, inkább vizsgáljon ki urológus, minthogy bármi baj legyen.
2012. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Addig még nem lát orvos a cickafarkteát és a tőzegáfonya kivonatott tartalmazó kapszulát meg lehet próbálni.
2012. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos, nem kell sem nőgyógyászhoz, sem urológushoz menned, kapsz antibiotikumot és 1-2 nap alatt elmúlik.
2012. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos majd felir antibiotikumot.
2012. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!