Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak a nőgyógyásznál?...

Mit mondjak a nőgyógyásznál? Félek, hogy valami nagy baj van.

Figyelt kérdés

Már legalább fél éve rendszeresen visszajött ez a fertőzés(viszketett,fehér túró szerű váladék)most viszont(viszket,sárgás szinű folyásom van,valamint tegnap egy kis rózsaszines vérszerű valami is volt a papíron)

Hiába mentem nődokihoz,mire odaértem elmúltak ezek a tünetek és nem foglalkozott velem....félek,hogy valami

24 N


2012. jan. 29. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ezeket mond el ami leírtál! és szerintem keress egy másik dokit fel,mert ezt ki kell kezelni.
2012. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenképp menj el nőgyógyászhoz mert több nemi betegség okozhat fehér folyást. A legtöbbet már cytológiai szűrésen keresztül fel lehet ismerni de az orvos küldhet mintát mikrobiológiai laborba is ahol biztosan megmondják melyik baktérium, gomba, esetleg vírus okozza ezeket a tüneteket. Lehet az immunrendszeredet is erősíteni kellene és az is lehet, hogy a partneredet is kezelni kell. Mivel már régóta fennáll problémád nem érdemes vény nélküli szerekkel kisérletezni lehet, hogy gyógyszerre van szükséged még ha csak egyszerű gombás fertőzésed is van. Vért azért is találhattál már mert ezek a fertőzések könnyen felmarják a felső hámréteget, ez viszont utat nyithat más fertőzéseknek is, mint pl.a HPV. Tehát mindenképp keress egy olyan orvost aki alaposan kivizsgál.
2012. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemi betegségem nem hiszem,hogy van mivel férjnél vagyok,nem váltogatom a partnerem és megcsani sem csaljuk meg egymást ez biztos.
2012. jan. 29. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Hinni a templomban kell. Egyébként a hüvelygombád mellett a tüneteid alapján simán lehet bakteriális vaginózisod. Nekem gombám nem, de gardnarellám volt, néha nekem is jött folyás némi vérrel. És nem szexuális úton jutottam hozzá. Kenetből mikrobiológiai vizsgálattal megàllapítható. Vagy keress egy normàlis nőgyógyászt, vagy csináltasd meg magán úton a tesztet. Utóbbi pénzbe kerül, de ha gondolod priviben megírom hogy mi a teendőd és hova fordulj. De másik orvost mindenképp keress.
2012. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!