Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio? Hany evesen jon...

Menstruacio? Hany evesen jon meg eloszor, milyen lessz? Es meg minden amit tudtok rola!

Figyelt kérdés
Felek,es anyukammal ciki rola beszelni!
2012. jan. 28. 20:38
1 2
 11/15 babigabi ***** válasza:
En 11 eves voltam,es pont suliban jött meg. Aztan lattam hogy a farmernadragom veres mert ataztam. Na rögtön hazamentem mindent be a kadba. A növeremnek mondtam meg, meg öt kerdeztem hogy mit kell most csinalni. ö meg mondta, rakjak oda vattät (mert akkor nem volt meg betet) es kesz. Aztan anyu hazajött munkabol kerdezte hogy kinek jött meg, mert latta a veres nadragot meg bugyit a kadban. En meg mondtam neki hogy nekem.
2012. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszi,fáj a hasam,rosszul érzem magam,hányingerem van pattanásaim is vannak na most fog megjönni?
2012. jan. 30. 22:28
 13/15 anonim ***** válasza:

Hat igen , tudom mennyire ciki. Nekem beszelt rola de annyira ,,ciki,,-nek tartottam hogy ugy csinaltam mint aki nem hallja. Nekem sok problemam volt az orrverzessel ugyhogy egy szep nyari napon folyt az orromvere(meg nem menstrualtam) nayum hivta a dokit az egyszer megkerdezte hogy mikor voltam beteg , az nagyon ciki volt ,fuu , hat mondtam hogy nem voltam meg soha beteg .Akkor mondja hogy 14eves vagyok nem erti hogy nem jott meg stb... Aztan mondta menjunk el nogyogyaszhoz..Persze hogy nem mentem mert nem lattam ertelmet ilyen fiatalon :-?? aztan 2hetre ra megjott es nincs azota orrverzesem sem :)) En elkerultem bentlakasba, szoval anyumnak nem mondtam meg hogy megjott vagy valami , mert en is loktem fel ide az oldalra kerdeseket ki voltam oktatva amennyire kellett szoval ez a problema megoldodott.

Amikor megjott , nem voltam megijedve inkabb orultem neki.Azutan inkabb ne is lenne soha azt kivanom!!!

Elso evben vagyok meg en is :D .Elso evben keshet vagy hamarabb is lehet ...nekem volt hogy egy honapban 2x de ez csak egyszer fordult elo, meg hogy 35 napra jott meg , de hat az csal egyszer tortent meg.

En igy oldottam meg hogy egyedul oldottam meg es nem szoltam .Es rajott hogy megjott es rendbe van minden ;)..

Vegulis ez nem jo otlet hogy ne szolj , de ha annyira ciki anyukaddal akkor egy baratnonek vagy akinek elmered mondani .Egy baratnomnek en is elmondtam es megbeszeltuk meg minden ;).

2013. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Hali!

Jelenleg én is 12,5 eves vagyok, mar 3 eve megvan...igazabol semmi extra...ha csikar a hasad akkor meg vagy kibirod...vagy bekapsz egy no-spat..maz jo hanyingerre....alhasi gorcsokre....mindenre


12,5/lany

2015. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Általában előtte 2 évvel kezd nőni a cicid. no, nem teljesen nagyra, csak nődögél ....
2015. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!