Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek felfázva hónapokig?

Lehetek felfázva hónapokig?

Figyelt kérdés
Minden ciklusom közepén elkezd fájni az alhasam, de ez mostmár olyan szintű, hogy mintha késsel szúrnák csak az egyik oldalon. Ez tart egészen a menstruációig. Ilyenkor mindig fázom, jól esik a meleg és gyakran járok pisilni. 3 hónapja tart ez, 4 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. Terhes nem vagyok. Mi lehet?
2012. jan. 18. 19:12
 1/6 Kondor Judit ***** válasza:
Lehet,hogy cisztád van.Mikor voltál utoljára nőgyógyásznál?Szerintem én erre tippelnék.De ezt csak a doki tudja megmondani pontosan,persze ha egy normálisat fogsz ki.
2012. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fél éve voltam dokinál, mindent rendben talált, még ultrahangos vizsgálat is volt. Cisztára én is gondoltam, főleg, hogy bizonyos mozdulatokra fáj. De már felhívtam és szerdán megyek hozzá, csak addig idegeskedem.
2012. jan. 18. 19:22
 3/6 A kérdező kommentje:
És a ciszta veszélyes dolog?
2012. jan. 18. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

6:30 – 17 percig és 47 – 51 percig


[link]

[link]

2012. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bár lehet, hogy ezt kár volt megnéznem, mert így már tényleg félek. :) De köszi a segítséget!
2012. jan. 18. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen megoldás van rá, az orvos!
2012. jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!