Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha felfáztam?

Mit csináljak ha felfáztam?

Figyelt kérdés
Már a pisim is véres. :(
2012. jan. 17. 18:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem bántani akarlak,de úgy tűnik a kifogásokat keresed,hogy ne kelljen dokihoz menned. Ezzel csak az a baj, hogy nem velünk szúrsz ki, hanem magaddal. De Te tudod!

Ügyelet mindenhol van!Ügyeletre gyógyszertár van! Kórház van! Ha épp a háziorvosod nem rendel van helyette az ilyen sürgős esetekre más valaki!

2012. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

ha nem mesz el ezzel a problemaval orvoshoz,nagy eselyed van ra,hogy a petefeszkeid is begyulladnak es ha azt sem kezelteted ki,nagyon nehez lesz teherbe esned a kesobbiekben!!


nekem is volt ilyen gondom,onnan tudom!

2012. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha a pisid véres, akkor minél előbb orvoshoz kell menned, mert különben rámehet a vesédre, és elég komoly gondokat okozhat!!!
2012. jan. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy felfáztál? Ha már többedszer fordul elő, lehet akár vese homok is...
2012. jan. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Egészségügyis a barátom és ő mondta hogy ez valószínűleg felfázás lesz.
2012. jan. 18. 17:49
 16/19 anonim válasza:
valakinek meg csak faj a feje,aztan kiderul,hogy agydaganata van....
2012. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz. Szerintetek szombatra jobb lesz? :)
2012. jan. 18. 20:39
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól, hogy a háziorvosod nem rendel a héten, még helyettesítés kell hogy legyen.


Ha ír fel gyógyszert, akkor pár nap alatt rendbejössz, de ez attól is függ mennyire fáztál fel.


Amikor én felfáztam tavaly, menni is alig bírtam, de jó gyógyszertől 3-4 nap alatt helyrejöttem.

2012. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én azért annyira nem menni simán megyek csak többször pisilek a kelletténél. Ma voltam dokinál írt fel gyógyszert. Majd meglátom hétvégéig mennyit javulok. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2012. jan. 19. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!