Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok, de még nem...

13 éves vagyok, de még nem volt első menstruációm, itt valami baj lehet, vagy csak későn érő típus vagyok?

Figyelt kérdés
Most 7. osztályos vagyok..már 3. osztály év végén elkezdett nőni a mellem..talán ez már gond vagy tényleg későn érő vagyok?..anyukámmal mindent meg szoktunk beszélni és erről is beszéltünk már..ő azt mondta, hogy 8. osztályt járta amikor megjött neki..és hogy amikor megjött neki a fájdalomtól hány is..ettől én nagyon tartok..Ti mit gondoltok? az iskolába egy felvilágosító program része ként tavaly kaptunk egy könyvet tampont és betétet.ebbe le van írva néhány dolog, de azért tapasztalatokat szeretnék hallani..Kérlek segítsetek!:D
2012. jan. 14. 15:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod..:)))
2012. jan. 17. 16:56
 12/13 anonim válasza:
Nyugi!!! Addig örülj míg nem jön meg s nem kell ideje korán kellemetlenségekkel törédni!!! A ha 16 éves korig sem jön meg akkor van baj!!!!!
2012. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:))
2012. jan. 28. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!