Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy csak a...

Lehetséges, hogy csak a béltartalmat érzem? tovább lent

Figyelt kérdés

De idővel el szokott múlni. Mi lehet ez?

Van egy furcsa tünetem, időnként az alhasamon észreveszek egy kidudorodást, (hol középen, hol egy kicsit jobb, hol egy kicsit bal oldalon, ami nem látszik kívülről, csak érzem, ha hozzáérek, kicsit érzékeny, olyan, mintha feszülne.


2012. jan. 14. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha régen kakiltál, vagy legutóbb nem jött ki minden, akkor attól is lehet.
2012. jan. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Igen, lehet. Nekem is ugyanilyen panaszaim vannak. Csak nekem több hónapon át tart...még a mai napig is... Voltam orvosnál, gyomortükrözésen, laborban, uh n, de senki nem tudja mi ez. De! Voltam egy természet gyógyásznál, és azt mondta, ez IBS, ami azt jelenti, hogy a szokásosnál érzékenyebbek a beleid mint másé, stressztől, étkezési szokástól függ. Székrekedéssel jár, és azért érzed ,hogy puffadt, keményebb a hasad. Semmi komoly, csak érzékenyebb vagy mint más, sokan szenvednek ettől, mozgással, gyógyteákkal, székletlazitóval javíthatsz rajta. Nekem bevált az édeskömény tea, ánizs tea, borsmenta tea, alig érzem h feszülne a köldöktájékon a hasam. Remélem tudtam segíteni. Jó egészséget.


20/ L

2012. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Főleg gázképződés jele, a fent leírt gyógynövények jók ellene.
2012. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

úgy érzem,a méh és hugyhólyag közelében van ez,ugye semmi komoly?

Ezt a dudorodást átmenetileg szoktam érezni!!!


vastablettát szedek minden nap,mert vérszegény vagyok,UH vizsgálaton egy 82x66 mm-es tömör képletet láttak bal petefészek közelében,de menstruáció kezdetén nézték meg,ezért szerintem lehet,hogy valamit rosszul láttak,egyből műtétet mondtak,de nem érzek fájdalmat,MRI vizsgálattal fogom megnézetni.


várom a további válaszokat,eddigi válaszolóknak pedig köszönöm!

2012. jan. 14. 21:43
 5/5 anonim válasza:
Szia!Pont ez van velem is.A3.babám születése óta látom ezt a kidudorodást úgy vándorolni ahogy te is leírtad,jóval a köldököm alatt,de nyomásra nem érzek semmi keményet sehol,sem állva,sem fekve.Nőgyógyásznál is voltam,de csak megvizsgált,nem csinált hüvelyi ultrahangot.A gyomromat is keménynek érzem néha,és érzékenyebb is a gyomrom környéke mint azelőtt,néha úgy korognak a beleim,hogy kívűlről még látom is(45kg vagyok).Voltam hasi ultrahangon,vérvételen nem találtak semmi bajt hála Istennek.Neked hasi ultrahangon látták azt a tömör képletet?
2012. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!