Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Pajzsmirigy betegek...

S. O. S. Pajzsmirigy betegek használtatok már Betadinet?

Figyelt kérdés
orvosi javallatra Betadine krémet használok, ott nem szoltam hogy pajzsmirigy alulműködésem van, kellet volna tudom. Most először kentem be vele magam és utána olvastam a tájékoztatót hogy a pajzsmirigy betegeknek nem ajánlott annyira. volt már olyan aki használta és pajzsmirigy alulműködése van?
2012. jan. 12. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rá van írva ne használd. Én lesáppadtam onnét vette észre, hogy valami nem stimmel, én is utána olvastam csak.
2012. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
te pajzsmirigyes vagy és neked is rossz volt a krém?
2012. jan. 12. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem S.O.S kérdést kell kiírni, hanem nem használni. Rá van írva, ennél világosabb nem lehet. Bajod valószínűleg nem lesz attól, hogy egyszer használtad.
2012. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen nem kérdést kellene kiírni, csak sokmindent írnak tájékoztatóra és attól még van hogy orvosi javallatra mégis szedi az ember akkor is ha a tájékoztató mást ír. Csak érdekelt volna hogy más használ e már így ilyen krémet. De azért köszönöm a válaszodat.
2012. jan. 12. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Én használtam ezt a krémet pedig pajzsmirigy beteg vagyok, és tudott is róla az orvos. Azt mondta, hogy rövidebb ideig (nekem egy hétig kellett) alkalmazható, csak hosszabb távon nem, illetve akkor ha nem tudom milyen különleges pajzsmirigy vizsgálat előtt állok. Nekem sajnos muszáj volt már ezt a krémet használnom, mert már nem tudták, hogy mit írjanak fel, annyifélét kipróbáltam, a probléma viszont nem múlott el. De (lekopogom) ezzel egy kúrát végigcsináltam, és azóta panaszmentes vagyok. Ennek ellenére én nem mondom azt, hogy használd nyugodt szívvel, inkább menj vissza az orvoshoz, és beszéld meg vele.
2012. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Amúgy nem csípet kicsit neked ez a krém, nem azt mondom hogy nagyon csíp de azért érzem hogy csíp kicsit vagy inkább éget vagy nemis tudom, teljesen elviselhető de érzem.

2012. jan. 13. 09:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te hányszor alkalmaztad ezt a krémet naponta?
2012. jan. 13. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!