Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használtatok az első...

Mit használtatok az első menstruálásnál és többinél?

Figyelt kérdés
mert vlaki mondta nem szabad csak betétet , igaz ez? előre is köszi a válaszokat :D
2012. jan. 1. 01:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy mit használsz. Nekem a betét jobban bejön.
2012. jan. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha van benne rutinod, hogyan helyezz be apró tárgyakat a hüvelyedbe, hasznalhatsz tampont is. De azért 11-13 eves lanyoknak nem szokott ebben rutinjuk lenni.:) No meg vérmérgezést is okozhat, stb, tehát túl sok mindent kellene akkor egyszerre megtanulni hirtelen, pedig eppen eleg megszokni a menstruaciot magát.
2012. jan. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy amikor én kezdtem a nagylányoskodást, még nem volt betét sajnos, vattát használtam. Éjjelre ma is azt használok.
2012. jan. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

én először betétet használtam de idegesített,ezért kipróbáltam a tampont

nem volt egy kellemes érzés eleinte,de utána megszoktam

azóta már nem is tudnám elképzelni szinte betéttel az életemet xD olyat max este használok,bár van hogy akkor se,éjszaka nem szoktam vérezni o.O


13l

2012. jan. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves Elozo!

És Neked nem fáj, amikor beteszed? Az a tapasztalatom, hogy azonnal magahoz tapaszt minden nedveset, tehát a kisajkakat is, hüvelyfalat is, és ha tolni akarod, akkor nagyon erős a surlódás. Én csak krémmel tudom betenni, és akkor is sietni kell, hogy betoljam még mielott beszívja a tampon a krémet.

2012. jan. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En csakis betetet,nem is zavar,sürün cserelem,semmi gond vele.2x probaltam a tampont,erös görcsöket kaptam töle.
2012. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vattával kezdtem, aztán áttértem a betétre, de kb. 10 éve csak tampont használok, nem is tudnék már mást elképzelni.
2012. jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Íme, egy újabb kis tizenéves, aki tampont akar magába dugdalni. Maradj csak a betétnél kislány, az a neked való!
2012. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Én 13 vagyok és fél éve van meg. Már az első óta tampont használok és sokkal jobb mint a betét, olyan a tampon h amig benned van azt se érzed h egyáltalán ott van :))
2012. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Hát ez elég gáz kedves 13 éves -.-"
2012. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!