Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mar kb 1 honapja lassan, hogy...

Mar kb 1 honapja lassan, hogy ez van. Szerintetek? Felek nagyon.

Figyelt kérdés
Kb 1 honapja nem tudunk egyutt lenni a ferjemmel nprmalisan, mert folyamatosan verzek, aktus kozben, igy inkabb csak elkezdjuk es sajnos abba kell hagynunk. nem faj es nem erzek semmi mast. tudoemboliam volt 2 honapja nem tudom ez mennyiben befolyasolja a dolgot, de aggodok, mostmar tudom nincs mas lehetosegem csak orvos, menni fogok minel elobb. csak erdekel hogy ti mit gondoltok errol?
2012. jan. 11. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet pl. méhszájseb. Menj el orvoshoz aztán kiderül. Nem is értem miért ártál vele eddig...
2012. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát elég durván hangzik! Orvoshoz!!!
2012. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tüdőembóliára biztosan kaptál vérhígítót. Ez okozhatja a folyamatos vérzést. Minél előbb menj orvoshoz!
2012. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazsag szerint azert nem mentem eddig orvoshoz, mert azt mondtak nekem amikor emboliat kaptam, h elofordulhat verzes akar honnan es akar mikor, es en ezt jeleztem felejuk, marmint a korhazba azt mondtak nem baj, de nem mondtak ra semmi mast csask h oke.
2012. jan. 11. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Előre ne idegeskedj, lehet csak a nyálkahártyád nincs teljesen renben, szárazság miatt könnyen sérül és megoldaná valamilyen síkosító használata a gondot. Ettől függetlenül ne halogasd a dokit.
2012. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen persze kaptam, meg mindig szedem, 6 honapig kell minimum szednem meg :(
2012. jan. 11. 15:35
 7/9 A kérdező kommentje:
probaltunk sikositoval is :( semmi eredmeny ugyan az :( koszi valaszokat fogok menni dokihoz
2012. jan. 11. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:
A vérhigító okozza a vérzést. A menstruáció miatti vérzést a szervezeted nem tudja a túl híg vér miatt "elállítani". Ha most elvágnád a kezed, akkor az is sokkal tovább vérezne, mint normál esetben. A síkosító semmit sem fog használni! Menj orvoshoz, mert a folyamatos vérzés vérszegénységet és általános gyengeséget fog okozni!
2012. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ma probaltunk menni nogyogyaszhoz, de itt londonba nem olyan egyszeru, elkuldott h menjek a hazidokihoz, kerjek tole beutalot, es utanna menjek vissza. ma nem volt haziorvosi rendeles , igy holnap fogok menni kerni beutalot( milyen durva otthon nincs ilyen ) :( imadunk itt elni, de az egeszsegugy ...aaaaaaaaa
2012. jan. 12. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!