Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy osztálytársunk rendkívül...

Egy osztálytársunk rendkívül büdös. Hogy szóljunk neki?

Figyelt kérdés
Már másfél éve "szagoljuk" az osztálytársunk. Olyan szaga van, mint a szalonnának.. És mindig.. :'( Egyébként nincs vele semmi gond, csak a szaga. Mit tehetünk ellene? Szóljunk neki finoman, vagy mii??
2012. jan. 5. 20:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy lányról van szó. És szerintem ez egy kicsit már gáz. Egy lány ilyen ápolatlan lenne?? :O
2012. jan. 5. 20:22
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Az apja nem hentes?
2012. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem cigány véletlenül? Azoknak szokott szalonna szaguk lenni.
2012. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném. Szerintem munkanélküli. De lehetséges, hogy a sonkákat és a kolbászokat a házban füstölik. Vagyis mi ilyenekre gondolunk.
2012. jan. 5. 20:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem cigány..
2012. jan. 5. 20:25
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

El kéne dönteni,hogy a ruhája büdös,mert ott lakik egy szobában,ahol főznek,vagy testszaga van.

És nem így kell szólni.

Egy lány mondja meg neki négyszemközt,hogy senki más ne hallja.És finoman,hogy nagyon érződik rajta a kajaszag.

Tudod a szegénységet szégyelni szokták,és egy fiatal lánynak sem esik jól,ha azt olvassák rá,amiről nem tehet.

2012. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük a hozzászólást. Tényleg nincs semmilyen hátsó szándék, egyébként a ruhája is, és ő maga is büdös :( (Nem mint ha szagolgatnám..) Hát bármennyire szegények lennének, meleg vízre csak van pénz, és egy olcsóbb szappanra. Egy spray sem olyan drága. De mikor már 7. órában a teremben ülünk, nekünk kellemetlen már.. :S
2012. jan. 5. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Füstölt szalonnának jó illata van. :D
2012. jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát kinek hogy.. Szerintem büdös. De ez az illat keveredik a testszaggal is..
2012. jan. 6. 16:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én már kétszer szembesültem ezzel a problémával, és egyik alkalommal sem sikerült finoman megoldani a problémát.

Mindkét esetben lányok próbáltak meg szólni egy másik lánynak. De a korábbi véleményhez hasonlóan, én is csak azt tudom tanácsolni, hogy hívd félre négyszemközt, és kérdezd meg, hogy minden rendben van-e otthon, csak mert észrevettétek, hogy valami nincs rendben. Mondd el neki, hogy nem akarod megbántani, és ha tudsz, akkor szívesen segítesz. (Ha tényleg szegénységről van szó.)


De azt is figyelembe kell venni, hogy betegség miatt is lehet testszaga. Bár általában ez a kellemetlen tünet a bomlástermék miatt van, de ezen többszöri mosakodással valóban lehet segíteni.

2012. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!