Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy a fogyókúrámtó...

Lehetséges hogy a fogyókúrámtól van rendkívül erős menzeszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég elkezdtem egy kicsit durva fogyókúrát,keveset eszem (bár mindenből) és sokat mozgok. Tegnapelőtt 60 percet bicajoztam,tegnap 60 felülés és pár fekvőtámasz + összepakoltam a szobámat. Este megjött,betettem egy erősebb betétet,reggel mégis úgy ébredtem hogy szanaszét áztam,az ágyam,a nadrágom,minden. Nem szokott ilyen erős lenni a vérzésem!

Lehet hogy köze van ahhoz hogy meghajtottam egy kicsit magam?

Előre is köszi a választ!

15/L


2009. okt. 11. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen válts egy humánusabb fogyókúrára!!!!! Tönkreteszed magad!! Egyél rendesen, és mozogj mellé. A mostani nagyon nem jó. Egyébként igen, ettől lehet az erős menzesz. Ha sokáig folytatod ezt, rendesen hazavághatod a menszeszedet, lehet, hogy kimarad 1-2 hónapra. és az hidd el nem túl jó dolog. Szóval csak okosan!:)
2009. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! igazából lehet már elkezdődött nálam a bedilizés,mert a mostani kajáimat is soknak érzem:S


tegnap pl ennyit ettem:

reggeli: sonkás-sajtos szendvics (két kis szelet)

ebéd: egy főtt kakasmell,két kis darab répa,két merőkanál húsleves (tésztával)

uzsonna: egy bögre birsalmamártás

vacsi: három szelet gépsonka,másfél pritamin paprika és egy kis darab sajt

2009. okt. 11. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
MILYEN FOGYÓKÚRÁT HASZNÁLTÁL???????????????XDXDXDXDXDXDXD
2009. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!