Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős szinte állandó...

Nagyon erős szinte állandó vérzést el tudnak állítani valami hormonnal?

Figyelt kérdés

Esedékes a nagyon közel jövőben egy mióma műtét, de még várok egy eredményre és még nem döntöttem el ki/hol műtsön. Ez kb 1 hónap. Szerinteted addig el tudják állítani ezt az állandó vérzést valami hormonnal?

Most álltam le egy fogamzásgátlóról talán ez is bezavar.

Köszi!


2012. jan. 5. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem mindenképpen menj el dokihoz,biztosan el tudják állítani(pl.Ergam csepp,Norculut-tal)-ezeket hasonló problémára én is szedtem..

Jó egészséget!

2012. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem gyógykaparással csökkentették miómaműtét előtt.
2012. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én magán dokihoz mentem és nem említette, hogy gyógykaparni kéne, sőt ő mondta hogy hagyjam abba a tablettát, mert semmi értelme szednem. Pont azon gondolkodtam, hogy hogyan műthet úgy hogy közben ömlik belőlem a vér. Nyílván nem műthet. Feltételezem ő is javasolt volna valamit, de nekem már kifejezetten a műtét pontos időpontját javasolta...

2012. jan. 5. 10:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Hívd föl a dokit (magánorvos, fizetsz neki, szóval nyugodtan hívjad), és mondd el neki vagy az asszisztensnek, hogy így vérzel, és mit tegyél, illetve így műthetnek-e.
2012. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Addig is igyál pásztortáska teát.

[link]

2012. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a válaszokat.

Elmentem SOS-ben dokihoz és felírt nekem ERGAT-ot meg Dicynone-t.

Most várom a hatását!

Köszi még egyszer!

2012. jan. 5. 14:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia,

első válaszoló vagyok.

Önmagában biztos nem segíteni,de nekem nőgyógyász javasolta Ergam cseppek mellé az angyalgyökér teát.herbáriákban pár száz forintért lehet venni,az íze szörnyű,de szerintem is jó hatása volt.

2012. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia kedves első válaszoló!

Köszi a tippet. Megkérdezhetem -ha szabad- , hogy neked mitől volt ilyen erős vérzésed? Mióma, vagy műtét, vagy vetélés?

Megoldódott később ez a vérzés dolog, vagy szükség volt valami beavatkozásra?

Köszönöm a választ!!

2012. jan. 5. 17:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!



Nekem a menstruációmmal voltak problémák.

6-7 hónapon keresztül,15-22 napig tartó nagyon erős vérzésem volt.Az okai a mai napig nem derült ki(a létező összes vizsgálaton volt,mind negatív erdeménnyel).

A végén 2*2 hetes Norculut "kúrán" voltam, valamit pásztortáska-angyalgyökér teát ittam,naponta egy-két litert.Ahogy,jött,úgy el is múlt.Hála Istennek ennek már fél éve.

Műtét ügyében nagyon néz körül,menjél el több dokihoz is.Van egy barátnőm(neki cisztái voltak),akit 3 doki is műteni akart,a negyedik mondta,hogy ad gyógyszer/Aviva torna stb.várjon vele-és neki lett igaz több éve tünetmentes.

2012. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ. Fura az eseted, de szuper hogy rendeződött.

Mint kiderült cisztám is van.

AZ a helyzet, hogy az a mióma nem nagyon tud szerintem eltűnni magától...:-(...

2012. jan. 8. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!