Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos mennyi idős magzatról...

Az orvos mennyi idős magzatról tudja biztosan megállapítani, hogy van e, vagy nincs?

Figyelt kérdés
Ha pár napja késik a mensi, a terhes teszt pozitív lett, és kérek időpontot nőgyógyászhoz, ő meg tudja mondani, hogy igazi e a terhesség vagy csak a teszt téved? A válaszokat előre is köszönöm!
2012. jan. 3. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal biztosan 12. hét, amúgy meg vizeletből mono teszttel kimutatható.
2012. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 8.héten mutatta ki az UH. De hallottam olyanról hogy 9hetesen már nem volt baba.A poz teszt mindig az kivéve ha nem vagy vmi beteg(Asszem pcos)..
2012. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Álpozitív teszt baromi ritka. Szerintem kezdj örülni/törődj bele, hogy terhes vagy.

Szeretnél babát?

2012. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6. héttől (gyakorlaton mondta nőgyógyász), előtte nem nagyon van értelme orvoshoz menni, mert maximum annyit tud, hogy vérből kimutatja a hCG-t, amit a teszt vizeletből mutat ki. Petefészek daganatok is okozhatják a hCG-szint emelkedését, akár késhet a menstruáció is, de ez elég ritka. Sokkal valószínűbb, hogy terhes vagy.
2012. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. A tesóm miatt kérdeztem, sajnos ő van bajban, és ha lesz baba, akkor sajnos a legrosszabbkor jön (most lett vége a 4 éves kapcsolatának). Ha valakinek van bármi hasznos infója még, akkor előre is köszönjük.
2012. jan. 3. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Csináljon még egy tesztet vagy menjen el dokihoz értesztre. De szerintem kezdjen el gondolkodni azon, hogy mi legyen.
2012. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azaz vértesztre:D
2012. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!