Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debreceni csajok! Jár valaki...

Debreceni csajok! Jár valaki dr. Aranyosi János nődokihoz? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 18:55
 1/7 anonim válasza:
100%
Én hozzá járok és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kedves, mindent elmagyaráz, megmutat és nagyon körül tekintően jár el. Engem egy kisebb probléma miatt többször is vissza hívott kontrollra, és akkor nem fogadott el pénzt, mondván csak meg akart bizonyosodni róla, hogy 100%-ban helyes diagnózist állított fel, és azt a problémát teljesen megoldottam. Én még fiatal vagyok, nekem ő az első nőgyógyászom, így nem tudom, hogy az árai mennyire passzolnak a többi debreceni magán nőgyógyász áraihoz, de az biztos, hogy azért a pénzért kiváló ellátást kapsz, szép, nyugodt környezetben.
2012. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
előző vagyok, bocsi: megoldottam helyett megoldotta-t akartam írni!
2012. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Bár én nem a magánrendelőjébe fogok járni,hanem körzetileg,mert az Otiba kell mennem. Amúgy én nem tudom az árakat,még so9sem voltam magán dokinál. mennyi egy rákszűrés nála?
2012. jan. 4. 09:13
 4/7 anonim válasza:
A sima rákszűrés az 4000 FT, de ha az OTI-ba mész, akkor nem kell fizetned, állja a TB.
2012. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jan. 5. 09:20
 6/7 anonim válasza:
0%

nekem elég rossz tapasztalatom van. barátnőm is hasonlót mesélt a Judit.


A lényeg az hogy elég jól nézek ki, és hát megnézett rendesen a doki, mikor csak gombával mentem oda. fél órát matatott és nézte a .....


utána mondta hogy mindjárt jön.. kiment vécére azt hiszem... többet be nem teszem hozzá a lábam!

2012. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza a vizsgálatról:) Aranyosi szimpi nagyon. kedves. Engem is megnézett,bemutatkozott,de nem vizsgált meg alulról,csak sima hüvelyi uh volt/4 hetes terhes vagyok/,2 hét múlva kell visszamennem rákszűrésre. A gombavizsgálat nekem is hosszú időt vett igénybe más nődokinál.
2012. jan. 6. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!