Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetne nagyobb mellem?

Hogy lehetne nagyobb mellem?

Figyelt kérdés
Valami étkezési szokás, torna gyakorlát. Bármi jól jönne számomra.
2012. jan. 2. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Természetes módon sehogy. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, mert bármekkora a melled, attól még nagyon szép lehetsz. Hány éves vagy egyébként?
2012. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A mell mérete genetikai adottság. Előző voltam.
2012. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Erre jó a king of kings női kapszula.
2012. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ég szerelmére!!!! Semmi kapszula semmi vegyszer semmi nem fog változtatni! Ne dőlj be könyörgöm!!! Komoly iparágak születnek az önértékelési zavarral küzdők lehúzgálására!!! Amid van, azon csak rontani tudsz!!! Értem ez alatt a szilikon elmebajt!!! Bár tudom, hogy nem könnyű, 20on évesen már erősen kopaszodtam! :( hadd ne mondja, hogy házat kiskerttel vehettem volna azon a pénzeken amiket kiperkáltam minden szarra. há'persze semmi... Most szerető feleségem és gyermekem van. És most úgy gondolom, hogy hamarabb is rájöhettem volna, hogy mi a fontos! :)
2012. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
De igen is használnak a mellnövelő kapszulák!!!
2012. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha hízol akkor nagyobb lesz. De ha nem akarsz hízni, akkor ezt sem ajánlom:) Hány éves vagy?
2012. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Esetleg fogamzásgátló... vagy gyerekszűlés...
2012. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez genetikai adottság, csak műtéttel lehet rajta változtatni.

Nézd meg mekkora anyukád, meg a nagymamáid mellei, és annál nagyobb sehogy se lesz a műtéten kívül.

Ha hízol se lesz annál nagyobb, max minimálisan. (Húgom egyszer nagyon elhízott, de még akkor se lett B kosaras a melle... Ennyit arról, hogy hízással nő. Max annyi van, hogy ha az ideális súlyod alatt vagy (túl vékony vagy), akkor a melled is kisebb mint lehetne.

2012. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos hízással nő. De nekem így is nagyok, 88cm a mellbőségem. Ezért vigyázok, hogy ne hízzak. A nagy mell kövérít és öregít.
2012. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ÉN is mindíg ezen paráztam mert a barátnőimnek már nagy volt nah jo nem anyira de akkor is és mindig ezen gondolkoztam de most vagy 1 hete leszarom én inább szeretem a ksi cikckóimat mert elfogafdtam olyannak ajilyen :) szerintem te is fogadd el úgy ahogy van :) az oszt. Társam nagyoonmélyre sülyedt tömi magá t és észre vettem és mikor mondtam neki h látszik ő meg
2012. jan. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!