Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervem fura szagot...

A nemi szervem fura szagot áraszt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
szervusztok!A segitségeteket szeretném kérni mert a nemi szervemtől fura nem jo szagot lehet érezni.Naponta fürdök sőt naponta többször is a meleg miatt és mostmár ez miatt is.Mitől lehet és eddig miért enm jelentkezett?Ápolom, tisztán tartom mivel azért igényes vagyok.A barátommal már pár hete nem folytatok sexuális kapcsolatot.Mivel nem megy de nem ez miatt mert eddig ez nem jelentkezett, de élni akarnék is vele most ezért nem menne, csak az elmult 2 naptl jelentkezett.Nagyon zavar mert érzem ha bugyiban vagyok hál istennek nadrágban még nem lehet észrevenni, de nagyon zavar.Mit tegyek érdekében h ne legyen ilyen kellemetlen dolgom?Ha eddig is tisztán ápoltam.Köszönöm előre is válaszotokat, tisztelettel egy ismeretlen 18 éves lány
2007. júl. 27. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A túl sok tisztálkodás is ártalmas lehet, mivel a szappan szárít, elpusztítja a hüvelyben a természetesen ott lévő baktériumflórát, és az eddig ott megbújó egyéb kórokozók elszaporodnak. Okozhatja az is, ha nem pamut fehérneműt hordassz, mert a műszálasban nem tud szellőzni, főleg ebben a melegben. Szerintem egy kis fertőzés okozhatja, erre háziorvos is tud írni valamit, de a nőgyógyász a vizsgálatkor azt is látja mi okozta, célzottabban tudja kezelni. Nyugi nem az igénytelenség jele, sok-sok mindenkivel előfordult már.
2007. júl. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fertőzés, ami tényleg nem biztos hogy az igénytelenség jele! Nekem is volt már "szerencsém" különböző fertőzésekhez, pedig rendesen tisztálkodom én is.. sajnos nyári időszakban még jobban ki vagyunk téve a veszéynek. Én első körben megpróbálkoznék egy lactacyd- os intim zuhanyozással. Aztán esetleg pharmatex hüvelykúppal, amit gyógyszertárban vehetsz, recept nélkül, igaz, ez helyi fogamzásgátló szer, de fertőtlenítő hatású, bele is van írva, hogy enyhébb gombás ill bakteriális fertőzésekben is hatékony. Ha nem akarsz azonnal orvoshoz futni, próbáld meg ezeket, de biztosat csak az orvos mondhat. Különben léteznek már "otthoni" tesztek arra is, hogy milyen fertőzésed lehet. Drogériában kapható, egy betét, amit a bugyiba ragasztva kell használni.
2007. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia nekem is mostanában ilyen gondom van és én sem tudom mitől lehet :S engem is eléggé zavar és feszélyez is a barátom elött :S

betadin kúpot kipróbálom hát ha segít valamennyit.

2009. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megoldódott azóta a kérdés?
2015. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!